Robert Volten van TBWA naar Chuck Studios

Robert Volten start per 1 juni als Business Lead bij Chuck Studios. Voor zijn aanstelling bij Chuck Studios heeft Robert Volten als Client Lead gewerkt aan campagnes bij onder andere TBWA\Neboko, MediaMonks & TBWA\Shanghai.

Food & drinks specialist Chuck Studios staat bekend om de high-end foto en -filmproducties voor internationale merken. Daarnaast ontwikkelt het Culinary Identities: hoe maak je je product een distinctive brand asset? Gedreven door toenemende vraag naar Culinary Identities van met name internationale opdrachtgevers ontstond de behoefte om het team met Robert Volten te versterken.

Robert Volten: "Bij het ontwikkelen van campagnes voor food&drinks merken ligt de focus vaak op het bedenken van een groot idee. Dat is natuurlijk prima, maar het product wordt vaak als bijzaak behandeld. Dit is jammer, aangezien het een essentiële bouwsteen van een merk is. Ik ben fan van de unieke methode die Chuck Studios heeft ontwikkeld. Een Culinary Identity zorgt ervoor dat food merk-eigen, onderscheidend, consistent, betekenisvol en herkenbaar worden gepresenteerd."

Op het Amsterdamse hoofdkantoor gaat Volten samenwerken met oprichters Ellen Gaedtgens (Managing Director), Olaf van Gerwen (Global Creative Director) en Gert Jan Timmer (Managing Partner).

Gert Jan Timmer: "Ik ken Robert al meer dan 10 jaar. Zijn passie voor het marketingvak, gecombineerd met zijn internationale achtergrond en uitgebreide ervaring met food&drinks merken maken hem de ideale kandidaat. Onze Culinary Identity aanpak begint echt tot leven te komen. We zien een sterke toename in het aantal aanvragen. Recentelijk hebben we Culinary Identities ontwikkeld voor onder andere Miller Genuine Draft, Knorr, Valess en lokaal voor Unox. En de pijplijn zit vol, dus werk aan de winkel."

www.chuckstudios.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

NMO past organisatie aan na directiewissel

17-02-2026 | 15:29:00
Met de wijziging wil de organisatie beter aansluiten op de veranderende behoeften van de mediabranche en de verdere ondersteuning van marktstandaarden.

WPP Media Benelux benoemt Executive Committee voor België

16-02-2026 | 15:04:00
WPP Media Benelux heeft het Executive Committee (ExCo) voor België benoemd. In 2025 was al met de gewijzigde Benelux-structuur voor WPP Media de Benelux en het Nederlandse Executive Committee bekend gemaak

Tjibbe Joustra verlaat NPO Raad van Toezicht

16-02-2026 | 13:04:00
Tjibbe Joustra verlaat medio 2026 voortijdig de Raad van Toezicht van de NPO. De benoemingstermijn van voorzitter Tjibbe Joustra loopt nog tot 31 mei 2028; hij is sinds juni 2018 actief in deze functie

ACE breidt socialafdeling uit met zes krachten

12-02-2026 | 12:40:00
Het bureau speelt daarmee in op de groeiende vraag van merken naar een eigen social signatuur en verdere professionalisering van het social domein.

NOISE ontwikkelt wervingscampagne voor Bidfood

12-02-2026 | 08:30:00
Bidfood start een landelijke wervingscampagne om nieuwe vrachtwagenchauffeurs aan te trekken.
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Dentsu Creative ontwikkelt campagne rond kinderkanker

17-02-2026 | 16:23:00
De social- en OOH-campagne speelt in op het inzicht dat veel mensen ouders en kinderen met kinderkanker willen steunen, maar niet weten hoe.

Esprix versterkt jury 26e Gouden Giraffe Awards

17-02-2026 | 15:19:21
De inzendperiode voor de Esprix Awards start dit jaar al op 22 december. Daarmee krijgen inzenders de mogelijkheid om nog vóór de feestdagen hun cases aan te melden

Joe Public ontwikkelt campagne voor KiKa

17-02-2026 | 14:55:02
Op Wereld Kinderkankerdag lanceert KiKa samen met Joe Public een campagne onder het motto Laat kinderdromen uitkomen.

NEEW ontwikkelt actie voor lancering Filled Tony’s

17-02-2026 | 14:13:00
Met de campagne speelt Tony’s in op drukke momenten en volle agenda’s, door mensen onverwacht te verrassen met een gevulde reep.

VENGEAN ontwikkelt branding voor Natuurbegraafplaatsen van Waarde

17-02-2026 | 09:01:00
In de merkstrategie staat de combinatie van centrale kwaliteitsbelofte en lokale identiteit centraal.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.