Retail Republic ontwikkelt campagne voor PostNL: Droom Groter

Retail Republic heeft in opdracht van PostNL een zakelijke online campagne aangekondigd. Deze campagne is gericht op e-commerce ondernemers en heeft als doel bekendheid te genereren rondom het vernieuwde e-commerceplein van PostNL. De campagne draait om de volgende denkwijze: met een beetje hulp is er vaak veel meer mogelijk dan je denkt. Dus, Droom Groter!

Larissa Zomerdijk, Senior Marketeer E-commerce Zakelijk bij PostNL: "Elke e-commerce onderneming start met een droom. Onze missie met deze campagne is om mkb-ondernemers bewust te maken dat er meer mogelijk is dan ze nu denken. Binnen PostNL is er een soort ‘schatkamer’ met kennis, ervaring en tips over e-commerce. En die delen we graag."

Elaine Dauvillier, Senior Marketeer E-commerce: "Op ons e-commerceplein vinden online ondernemers bijvoorbeeld tips hoe ze hun retouren kunnen verlagen of hoe ze meer bestellingen kunnen realiseren."

De campagne bestaat onder andere uit diverse video’s die zelfs branchegericht ingezet kunnen worden.

www.retailrepublic.nl

www.postnl.nl

Credits: 

Klant PostNL: Larissa Zomerdijk, Elaine Dauvillier, Belinda Kalff | Bureau Retail Republic: Pieter Brusman, Sandra Willemse, Remko Regenboog | Regie The Director’s Cut: Robin Zom | DOP: Bob Alkemade | Productie This is US: Guido Elenbaas, Deveril Abels, Ron Grounewoud | Grip Grip4Rigging: Peter van Vucht, Inne Feenstra | Fotografie: Leon van den Broek | Edit en grading: Jeroen Hoogaars

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:
 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Colorclub scherpt visie aan na 30 jaar events

27-01-2026 | 15:23:00
Event- en communicatiebureau Colorclub bestaat 30 jaar en greep dat moment aan om zijn toekomstvisie aan te scherpen.

Noise-campagne verschuift norm rond discriminatie in voetbal

27-01-2026 | 15:06:48
Voetballiefhebbers keuren discriminatie steeds vaker en stelliger af en komen bij incidenten ook eerder in actie.

Genomineerden Gouden Loeki goede doelen zijn bekend

27-01-2026 | 11:18:04
De genomineerden van het tweede half jaar van 2025 voor de Ster Gouden Loeki voor goede doelen zijn bekend. Een onafhankelijk publiekspanel van GfK de tv-commercials gezien en beoordeeld.

ZEKUR kiest FCB Amsterdam na pitch

27-01-2026 | 10:40:00
ZEKUR heeft na een pitch gekozen voor FCB Amsterdam als creatief bureau. Met de samenwerking wil ZEKUR zijn merkbelofte scherper en onderscheidender laden

AS Watson kiest Somention voor community management

27-01-2026 | 09:39:42
AS Watson heeft Somention geselecteerd als strategisch partner voor het community management van Kruidvat Nederland & België en Trekpleister.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.