Regisseur Arjen Schotel naar Hazazah

Regisseur Arjen Schotel sluit aan bij Hazazah. Voordat hij ging regisseren, werkte Arjen Schotel als promo-maker en leerde hij in concepten denken – en specialiseerde hij zich in de kunst van de perfecte cut en het opbouwen van spanning in korte verhalen.

Sinds 2020 is hij fulltime regisseur. Arjen Schotel: "In mijn ogen is een geslaagde commercial er een die zich onderscheidt van de massa. Dit kan visueel zijn, of door de impact van een goed verhaal, of beide. Het liefst creëer ik intense emoties, grote contrasten en stimuleer ik alle zintuigen. Vanaf het eerste beeld moet de kijker nieuwsgierig zijn en getriggerd worden. Op die manier steekt de commercial, en daarmee de afzender van de boodschap, boven het maaiveld uit."

Als commercialregisseur won hij in 2022 een Lamp voor A letter to Brabant, in opdracht van het Van Gogh Museum en multinational ASML, en hij is hongerig naar meer – niet zozeer naar prijzen, maar naar commercials van dat (of hoger) niveau. Daarom koos hij voor Hazazah. 

Arjen Schotel: "Ik zie grote kansen, vooral op het gebied van edgy commercials, spannende storytelling, automotive werk, fashion en drama. Stiekem wil ik me ook meer ontwikkelen op het gebied van fictie, wat ook mogelijk is bij Hazazah. Ooit wil ik niets liever dan ieder jaar een mooie speelfilm maken én fantastische commercials."

Werelden die er niet zijn

Jeroen van den Idsert, Executive Producer en oprichter van Hazazah Film & Photography: "Als geen ander neemt Arjen de kijker mee in een gevoel. Dankzij zijn edit-achtergrond is hij in staat extra spanning in het beeld en verhaal te brengen, waarmee hij de kijker uitnodigt tot interpretatie: wat gebeurt hier, waar gaat dit over?

Hij heeft ook ‘n mooie smaak. Dit zinnetje kwam bij mij naar boven, toen ik over zijn werk nadacht: beauty and style are expressed with wonder and inventiveness. Dat gaat verder dan een mooie doos goed in beeld brengen. Hij creëert andere werelden, met verrassende en soms een tikkeltje surrealistische, ongrijpbare beelden. En hij past dat toe in verschillend werk, voor een horlogemerk, softwaremerk, voor Chanel heeft hij een dansfilm gemaakt, hij deinst niet terug voor mode en hij maakt ook poëtische autocommercials, wat sowieso niet veel regisseurs goed kunnen.

Tegelijkertijd is zijn werk commercieel en esthetisch van internationaal niveau. Met Jeroen Mol, die speelfilm-achtig groots kan uitpakken, en Bram van Alphen, meervoudig Lamp-winnaar, hebben we al twee regisseurs die internationaal werken. Arjen is er daar ook een van. Met Hazazah willen we dat niveau vaker aantikken. Want als producent is er niets leukers, mits op een goed concept, dan met grote crews in Nederland of het buitenland werken."

Fotografie Arjen: Carin Verbruggen & Ferry Drenthem Soesman

www.hazazah.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Caryn Oberholzer naar Craftmore als Art Director

02-04-2026 | 09:35:00
Met haar komst wil het bureau de creatieve ontwikkeling verder versterken en inzetten op visuele storytelling binnen digitale projecten.

Salesforce: AI weegt soms zwaarder dan salaris

01-04-2026 | 14:12:00
AI wordt een steeds belangrijkere factor in de keuze voor een werkgever. Dat blijkt uit onderzoek van Salesforce

Tessa van der Starre vertrekt bij WPP Media

31-03-2026 | 17:38:26
De Chief Client Officer vertrekt na 18 jaar bij het bedrijf. De organisatie is gestart met de procedure voor haar opvolging.

Brand Potential breidt uit op PR, account en content

31-03-2026 | 16:13:00
Brand Potential breidt het team uit met Amber Hofwegen, Victoire Klaassen en Charlie Kalb.

Ido Sharon Managing Director bij Clarify

31-03-2026 | 12:47:44
De dagelijkse leiding komt daarmee in handen van Sharon, terwijl de oprichters betrokken blijven als aandeelhouders


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Joe Public en Grolsch lanceren Proost op karakter

02-04-2026 | 17:05:00
De campagne is ontwikkeld door Joe Public en zet het thema authenticiteit centraal, met een focus op mensen die hun eigen keuzes maken.

Livewall lanceert Easter Hunt met AR-game

02-04-2026 | 16:35:00
De activatie combineert augmented reality met een spelelement en is toegankelijk voor zowel klanten als het brede publiek.

Endeavour organiseert WNiD Spring Sessions

02-04-2026 | 15:40:47
De sessies zijn een vervolg op het What's Next in Digital-event en bieden verdieping op thema’s als e-commerce en leadgeneratie.

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.

Bob Koigi: Reizen blijft overeind, marketeers optimistisch

02-04-2026 | 13:52:34
Europese consumenten bewegen zich voorzichtig door economische druk, maar trekken zich niet terug.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.