PR-bureau HIBOU breidt uit

Pr-bureau HIBOU breidt het team uit met Milan de Wijs en Lisa van Huijkelom. Ze gaan aan de slag bij de bureaugroep die HIBOU samen met Contenture vormt.

Milan de Wijs treedt toe als senior pr-consultant. Lisa van Huijkelom is reeds gestart na dienstverbanden bij Op1 en Hart van Nederland.

Sandra Hofstede, managing director: " De ervaring die Lisa en Milan meebrengen helpt ons om met een kritische en eerlijke grondhouding onze opdrachtgevers te bedienen, gecombineerd met onze expertise op het gebied van data-analyse."

Eerder dit jaar nam HIBOU het datagedreven communicatiebureau Contenture over. De bureaus trekken sindsdien samen op om klanten te helpen met datagedreven campagnes.

HIBOU is onlangs bekroond met drie PR Awards in de categorie Finance (iDEAL), Beauty (Drs. Leenarts) en Innovatie (Boiler Room). Daarnaast was HIBOU genomineerd voor Bureau van het Jaar en Woordvoerder van het Jaar (Edwin van Druten).

www.hibou.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Dutch PR Awards 2025 - Bjorn Rosner over Nederlandse Loterij

13-06-2025 | 11:03:00
Bjorn Rosner is woordvoerder bij Nederlandse Loterij. Hij is genomineerd voor PR Talent van het Jaar 2025

La Place en Jord Althuizen lanceren gezamenlijke menulijn

13-06-2025 | 09:24:59
De eerste stap in deze samenwerking is de introductie van de Bang Bang Chicken Burger

Dutch PR Awards 2025 - Claire Slootheer over Iconic Studios

12-06-2025 | 15:38:00
Iconic Studios doet mee aan de Dutch PR Awards 2025 en zendt in voor PR Bureau van het Jaar 2025.

TEAM LEWIS wint 8 Corporate Content Awards

12-06-2025 | 15:03:00
De vestigingen in Amsterdam en Eindhoven werden bekroond in zeven verschillende categorieën voor campagnes voor onder meer Marktplaats

Linda van den Berg naar Counter Collective

12-06-2025 | 09:29:06
Ze werkte eerder ruim twaalf jaar bij de TDA Group, waar ze verantwoordelijk was voor de marketing en communicatie

Gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.