Positive ontwikkelt video 50-jarig bestaan Dille & Kamille

Dille & Kamille bestaat 50 jaar en is daarom rond de tafel gegaan met Positive om te kijken hoe ze, op een gepaste (Dille & Kamille) wijze, aandacht kunnen geven aan deze mijlpaal. Met hierin een stukje geschiedenis verwerkt, waar het allemaal ooit mee begon, toewerkende naar hoe de huidige winkelformule eruitziet, de jubileumproducten in beeld gebracht en ook de werknemers die hier een bijdrage in leverden.

In 1974 opende de eerste winkel van Dille & Kamille haar deuren in een werfkelder aan de Oudegracht in Utrecht. Sindsdien willen ze mensen inspireren om bewust, onthaast en duurzaam te leven in harmonie met elkaar, onze omgeving en de natuur. Voor hen zit geluk dan ook in de kleine dingen, in genieten van alledaagse momenten, in bewust leven en in oprechte aandacht. En daarom kiezen ze al 50 jaar voor dingen die ertoe doen.

50 jaar Dille & Kamille

De video die werd ontwikkeld voor het 50-jarig bestaan van Dille & Kamille was een co-productie tussen Dille & Kamille en Positive. Dille & Kamille regelde onder andere de mooiste winkel, modellen voor op straat en een goede samenstelling van medewerkers. En Positive ging aan de slag met de productie, waaronder het schrijven van een script, storyline, filmtechnieken en een goede opbouw van het verhaal. Ze ontwikkelde een video waarin ze met gepaste trots het verhaal van 50 jaar Dille & Kamille vertelden. Dit bracht hen op oude foto's van de start van het bedrijf tot aan mooie videobeelden uit de winkel en het straatbeeld.

De video is voornamelijk ingezet op social media en gedistribueerd in Nederland, Duitsland en België.

www.positivedigital.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Positive, DUNKD en Creature London gaan verder als Modern Citizens

26-09-2024 | 10:11:00
Dit bureau richt zich op de behoeften van moderne merken. In Nederland neemt Robbert Gangadin de rol van Managing Director op zich.

Positive Digital rondt voorjaars- en zomercampagne voor Makro af

06-09-2024 | 13:43:00
Positive Digital heeft de voorjaars- en zomercampagnes voor Makro afgerond, gericht op het brede productassortiment van de groothandel.

PUM lanceert merkcampagne in samenwerking met Positive

21-08-2024 | 15:04:00
Positive is verantwoordelijk voor de strategie, planning en mediainkoop, met een sterke focus op online prestaties.

[Vacatures] Positive Digital zoekt een Social Media Agent

01-08-2024 | 09:50:00
Positive Digital is per direct op zoek naar Social media agent avond/weekend (flexibel 8 - 16u/wk) - Parttime

[Vacatures] Positive Digital zoekt een Content & Project manager

28-06-2024 | 08:45:00
Positive Digital is per direct op zoek naar een Content & Project manager -Full-time .Rotterdam


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Zandbeek ontwikkelt social-first campagne voor VOAM

26-01-2026 | 17:07:54
VOAM richt zich op haarverzorging voor mensen met krullen en kiest daarbij voor productie zonder dierproeven en met ingrediënten uit Europa.

Capitola ontwikkelt inhaker game Feisty Furbs

26-01-2026 | 16:15:00
Het gebruik van Roblox als marketingkanaal neemt sterk toe. In 2024 voerden meer dan 400 merken een activatie uit op het platform

LePub Milan ontwikkelt Samsung-campagne rond Winterspelen 2026

26-01-2026 | 15:53:00
Het merk gebruikt het sportpodium om het klassieke beeld van overwinning te herdefiniëren en de aandacht te verleggen van individuele prestaties naar gezamenlijke inspanning.

Lemon Scented Tea ontwikkelt merkcampagne voor Sunny Cars

26-01-2026 | 11:40:23
De focus ligt op situaties die tijdens een vakantie mis kunnen gaan, ook met een huurauto, en hoe Sunny Cars die zorgen vooraf wegneemt.

Joe Live: Waarom live essentieel is voor marketing

26-01-2026 | 10:53:00
De grootste fout die merken maken met live marketing, is dat ze het behandelen als elk ander kanaal.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.