Popcorn Stories ontwikkelt internationale tv-commercial voor Kijkwijzer

Popcorn Stories heeft een internationale commercial ontwikkeld voor de Stichting NICAM, de organisatie achter Kijkwijzer. Kijkwijzer is in Nederland bekend met zijn classificatiepictogrammen bij tv-zenders, streamingdiensten en in de bioscoop om te waarschuwen voor geweld, seks, taalgebruik, discriminatie en andere zaken die voor minderjarigen mogelijk schadelijk kunnen zijn.

NICAM is het Nederlands Instituut voor de Classificatie van Audivisuele Media, waarbij de commerciële omroepen, NPO, Filmdistributeurs, Bioscopen, Entertainment resellers en overheid zich hebben verenigd voor zelfregulering.

Zenders voor het buitenland

De pictogrammen van Kijkwijzer beginnen ook steeds meer buiten Nederland zichtbaar te zijn, aangezien (vooral Amerikaanse) mediabedrijven als The Walt Disney Company, Paramount en Warner Bros. Discovery Nederland gebruiken voor de registratie van respectievelijk tv-zenders en streamingdiensten in andere landen.

Mede daarom heeft stichting NICAM een live-action tv-commercial laten maken. Deze is gericht op de internationale markt. De Kijkwijzer-commercial heeft als doel een brede internationale doelgroep van ouders en kinderen te voorzien van informatie over Kijkwijzer en waar ze terechtkunnen met hun vragen en klachten. De commercial is de komende maanden te zien op tvz-enders in heel Europa.

Michan Tolman, eigenaar en producer bij Popcorn Stories: "We kregen het goede nieuws over de toewijzing van dit project te horen toen we terug naar kantoor reden van onze eerste meeting met NICAM. Daar sprak veel vertrouwen uit. Uiteraard hebben we toen meteen een zak popcorn geopend om het te vieren. Vanaf de release zap ik regelmatig even naar verschillende internationale zenders onze creatie te bewonderen. Het is de eerste keer dat een door ons geproduceerde commercial in alle 26 Europese landen wordt uitgezonden.”

www.nicam.nl

www.popcornstories.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

 

Lees ook:

AndAgencyAmsterdam ontwikkelt Xenos-campagne met Sanny Verhoeven

24-04-2025 | 15:59:00
Xenos werkt samen met content creator Sanny Verhoeven aan een collectie die uitnodigt tot meer rust en bewustwording in huis.

Higuita en Ocean Labs realiseren campagne voor SINA

24-04-2025 | 14:57:12
Stichting Samen is niet alleen (SINA) vraagt met een interactieve buitenreclamecampagne aandacht voor kinderarmoede in Amsterdam.

[Vacatures] Media Info Groep zoekt een Accountmanager Binnendienst Media Monitoring

24-04-2025 | 13:52:00
Media Info Groep is per direct op zoek naar Accountmanager Binnendienst Media Monitoring (32-40 uur)

Cheil maakt van koning Piloot van Oranje

24-04-2025 | 09:36:00
In aanloop naar Koningsdag nam Cheil Benelux op aanvraag van actualiteitenprogramma EenVandaag het imago van de koning eens kritisch onder de loep.

SuperRebel ontwikkelt activatiecampagne voor Rijnmondveilig

23-04-2025 | 11:27:02
Creatief bureau SuperRebel heeft in samenwerking met Rijnmondveilig een activatiecampagne ontwikkeld voor de lancering van een veiligheidsapp
 

Gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.