[Podcast] Agency Runners: Gijsbregt Vijn over Lemon Scented Tea

Agency Runners is een podcast van Studiodock waarin Sergo Kraljev en Quincy Zeelenberg in gesprek gaan met agency eigenaren in het digitale landschap. Hoe runnen zij een agency, welke valkuilen zijn ze tegengekomen en hoe hebben ze deze overwonnen. Kortom, echte verhalen van ondernemers die het digitale landschap in beweging brengen.

Vandaag spreken we Gijsbregt Vijn van creative agency: Lemon Scented Tea. Vanuit Amsterdam en New York helpen zij organisaties hun eigen verhaal te vertellen. Een verhaal dat het hart raakt en makkelijk te onthouden is. Met als doel: merken laten groeien. We spreken Gijsbregt over de begin dagen van zijn agency, waarom hij een vestiging opende in New York en zijn nieuwe label CXbyEX.

www.agencyrunners.nl

Luister ook:

[Podcast] Agency Runners: Michel van Velde - Craftmore

14-05-2024 | 15:03:19
Oprichter van Craftmore Michel van Velde is in gesprek met Agency Runners geweest over zijn cases, het oprichten van bureaus en zijn carrière

[Podcast] Agency Runners: Pieter Borst - SDIM

17-11-2023 | 10:30:54
Agency Runners is een podcast van Studiodock waarin Sergo Kraljev en Quincy Zeelenberg in gesprek gaan met agency eigenaren in het digitale landschap

[Podcast] Agency Runners: Jelmer Wind - Team5pm

06-09-2023 | 09:27:43
Agency Runners is een podcast van Studiodock waarin Sergo Kraljev en Quincy Zeelenberg in gesprek gaan met agency eigenaren in het digitale landschap

[Podcast] Agency Runners: Jordi Bron - Red Panda Works

02-08-2023 | 10:37:10
Agency Runners is een podcast van Studiodock waarin Sergo Kraljev en Quincy Zeelenberg in gesprek gaan met agency eigenaren in het digitale landschap

[Podcast] Agency Runners: Bart ter Steege over Jungle Minds en SUMM

21-06-2023 | 11:50:41
Agency Runners is een podcast van Studiodock waarin Sergo Kraljev en Quincy Zeelenberg in gesprek gaan met agency eigenaren in het digitale landschap


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Shortlist SAN New Kids on the Block 2025 bekend

03-04-2026 | 10:32:00
6 bureaus maken nog kans op een plek in de finale van de competitie voor opkomende bureaus.

Joe Public en Grolsch lanceren Proost op karakter

02-04-2026 | 17:05:00
De campagne is ontwikkeld door Joe Public en zet het thema authenticiteit centraal, met een focus op mensen die hun eigen keuzes maken.

Livewall lanceert Easter Hunt met AR-game

02-04-2026 | 16:35:00
De activatie combineert augmented reality met een spelelement en is toegankelijk voor zowel klanten als het brede publiek.

Endeavour organiseert WNiD Spring Sessions

02-04-2026 | 15:40:47
De sessies zijn een vervolg op het What's Next in Digital-event en bieden verdieping op thema’s als e-commerce en leadgeneratie.

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.