Only creative entrepreneurs neemt Leene Communicatie en VormVijf over

Only creative entrepreneurs neemt communicatiebureau Leene Communicatie en ontwerpbureau VormVijf over. Leene Communicatie en VormVijf helpen organisaties om met begrijpelijke en aantrekkelijke communicatie transities te versnellen en bij te dragen aan het oplossen van maatschappelijke vraagstukken. De partners van Leene Communicatie en VormVijf blijven aan Only verbonden en blijven leidinggeven aan de bureaus. Ook de naam, werkwijze en identiteit van de bureaus blijven ongewijzigd.

Complexe sectoren

Opdrachtgevers van Leene Communicatie en VormVijf zijn vrijwel alle ministeries, diverse uitvoeringsorganisaties, inspecties, provincies en gemeenten. Daarnaast krijgen Leene Communicatie en VormVijf veel opdrachten van bedrijven die actief zijn in sterk gereguleerde markten. Denk aan verzekeringen, pensioenen en de arbeidsmarkt.

Frans de Vries, CEO van Only creative entrepreneurs: "Er zijn niet veel bureaus die werken aan betekenisvolle projecten in zowel de publieke als private markt, en daar ligt de kracht van Leene Communicatie en VormVijf. Het zijn complexe sectoren waarin het verbinden van organisaties met hun interne en externe stakeholders en doelgroepen cruciaal is. Ik ben daarom trots dat we beide bureaus kunnen verwelkomen bij de Only community."

Opmars in Nederland

Only creative entrepreneurs is bezig aan een opmars in Nederland. De organisatie bouwt via overnames in een hoog tempo aan een full-service digital netwerk. In 2023 zijn naast Leene Communicatie en VormVijf ook Branddoctors, Marcommit, NOISE en Videohelden onderdeel geworden van Only. Het full-service digital netwerk onderscheidt zich van vergelijkbare organisaties door bestaande bedrijfsculturen bij individuele bureaus te koesteren, en ondernemerschap te stimuleren.

Steffart Buijs, directeur-partner Leene Communicatie: "Door samen te werken kunnen we uitdagingen effectiever aanpakken en van nog meer toegevoegde waarde zijn voor opdrachtgevers." Samen met Peter van Apeldoorn en Frans Petersen, de andere directeur-partners van Leene Communicatie en VormVijf, blijft hij als ondernemer aan Only verbonden en leidinggeven aan beide bureaus. "Only stelt de ondernemerskracht van bureaus centraal in de strategie, en dat spreekt ons zeer aan. Dit is voor ons de belangrijkste reden dat we voor Only hebben gekozen."

www.only.nl

www.leenecommunicatie.nl

www.vormvijf.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Fusies en overnames in de agencymarkt nemen toe

04-11-2025 | 14:41:26
De M&A-markt voor digitale bureaus ontwikkelt zich in hoog tempo. Dat bleek tijdens het gezamenlijke event van Dutch Digital Agencies (DDA) en Match Plan

Social mediabureau Team5pm overgenomen door Samy

09-10-2025 | 09:34:00
Het social media bureau Team5pm is overgenomen door Samy. Team5pm is actief vanuit Stockholm, Kaapstad en Warschau en het Amsterdamse hoofdkantoor.

DPG Media richt Stichting Nu.nl en Stichting RTL Nieuws op

07-10-2025 | 08:08:00
DPG Media heeft op 29 september 2025 de stichting NU.nl opgericht en op 1 oktober de stichting RTL Nieuws. Deze stichtingen dienen de identiteit en continuïteit van NU.nl en RTL Nieuws te waarborgen en zijn als voorwaarde opgelegd aan DPG Media door de ACM

Kemari maakt doorstart onder leiding van Twinsense

17-09-2025 | 16:12:00
Digital marketingbureau Kemari maakt een doorstart na het faillissement. Het bedrijf wordt voortgezet door Twinsense

True Ideas neemt Johnny Wonder over

16-09-2025 | 07:21:00
De bureaus True Ideas en Johnny Wonder gaan samen verder onder de naam True Ideas


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Nasser El Kamouchi: De wake-up call voor marketeers

07-11-2025 | 15:20:00
Succes wordt niet langer bepaald door wie het meeste mediabudget heeft, maar door wie het meest consequent zijn merkverhaal weet te vertellen.

Bob Koigi: De toekomst is voor de menselijke merken

07-11-2025 | 11:12:15
De toekomst is niet voor de merken met de slimste technologie, maar voor de merken die drie tijdloze menselijke principes begrijpen

Fightclub en WeCare lanceren Good for you!

07-11-2025 | 09:33:00
Tijdens deze gratis middagsessie krijgen marketeers een praktische toolkit aangereikt om richting 2026 hun positie te versterken.

Studio FIK ontwikkelt campagne rond gezond schermgebruik

06-11-2025 | 12:12:00
Gemeente Haarlem en GGD Kennemerland vragen deze maand aandacht voor beschermtijd, momenten die je bewust vrijhoudt van digitale prikkels.

Havas Lemz ontwikkelt overheidscampagne Man, zeg er wat van!

06-11-2025 | 08:40:00
De campagne speelt in op de maatschappelijke discussies over de veiligheid van vrouwen en de rol die mannen daarin kunnen nemen
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.