Only creative entrepreneurs neemt contentbureau R&Z over

Only creative entrepreneurs breidt verder uit met de toevoeging van het Nijmeegse contentbureau R&Z Content Makers. Het bureau is gespecialiseerd in copywriting, bedrijfsjournalistiek en het produceren van podcasts. R&Z blijft opereren vanuit de huidige naam, met hetzelfde team en vanaf de huidige locatie in Nijmegen. 

Content van A tot Z

R&Z maakt blogreeksen, whitepapers, speeches, jaarverslagen, video’s, visuals en campagnes. Naast deze reguliere contentdiensten ontwikkelt R&Z podcasts, begeleidt het organisaties bij aanbestedingen op redactioneel vlak en heeft het een boekenuitgeverij voor de zakelijke markt, genaamd R&Z Boeken. Deze werkzaamheden voert R&Z uit voor kennisintensieve B2B-organisaties, met daarbij de focus op thought leadership (extern) en overdracht van informatie (intern). Deze organisaties bevinden zich in meerdere sectoren, zoals het onderwijs, de bouw en de (semi-)overheid. Maar ook organisaties als ASML, SNS Bank en Vebego behoren tot het klantportfolio van R&Z.

Full-service digital marketingnetwerk

Frans de Vries, CEO van Only creative entrepreneurs: "We bouwen sinds begin 2022 met veel plezier aan een full-service digital marketingnetwerk. De komst van R&Z helpt ons om nog sterker in te zetten op complexe inhoud, grotere maatschappelijke thema’s en specifieke domeinkennis. Om nog meer uit onze contenttak te halen, werken R&Z en Schrijf-Schrijf, één van onze andere contentteams, intensief samen. We geloven immers dat één plus één veel meer dan twee is. Daarom kijken we altijd hoe we met de teams nét dat stapje extra kunnen zetten voor onze klanten."

René Ravestein, oprichter van R&Z: "We zijn ontzettend blij dat we ons bij de community van creative entrepreneurs mogen voegen. In deze nieuwe samenstelling blijven we doen wat we altijd hebben gedaan: ijzersterke content maken, met de inhoud als vertrekpunt. Tegelijkertijd kunnen we onze klanten dankzij Only voortaan veel meer, zo niet alles, bieden op het gebied van strategie, technologie en creativiteit. We kijken ernaar uit om met de andere teams samen te werken en onze rol als supplier en regievoerder op het gebied van content verder te verstevigen."

www.only.nl

www.ravestein-zwart.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Seeders neemt Tribal Agency over

27-05-2025 | 13:34:10
Met de toevoeging van Tribal Agency, gespecialiseerd in SEA, SEO en social advertising, versterkt Seeders zijn full-funnel marketingaanbod.

Raymond van Kasterop: Digitalisering stuwt Bauer Media Outdoor Nederland naar groei

27-05-2025 | 11:08:00
De Bauer Media Group is van oorsprong een printuitgeverij met 200 magazinemerken en 150 radiomerken in negen landen

The Fat Lady en MediaMixer starten North by Northwest

22-05-2025 | 09:01:06
De groep, met vestigingen in Antwerpen en Gent, telt 75 medewerkers en wil bedrijven helpen navigeren in een steeds complexer communicatielandschap.

FD: overname RTL Nederland door DPG Media bijna rond bij ACM

15-05-2025 | 00:35:00
Het Financieele Dagblad meldt dat de ACM met een aantal voorwaarden bereid is de overname van RTL Nederland door DPG Media goed te keuren

Team Liquid neemt Nederlands esports-team Team Gullit over

09-05-2025 | 15:04:36
Het gaat om de grootste overname in de geschiedenis van Nederlandse esports.

Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.