NOISE sluit zich aan bij Only creative entrepreneurs

De Only creative entrepreneurs community breidt met deze toevoeging uit op het gebied van conceptontwikkeling, campagnes en digital marketing. Het team van NOISE gaat een centrale rol spelen binnen Only. NOISE blijft opereren onder hun huidige naam en vanuit hun huidige locatie. Eigenaren Ivo Hulscher en Marcel Wortel gaan naast hun rol bij NOISE een actieve rol spelen in het uitbouwen van Only creative entrepreneurs.

NOISE derde toevoeging van Only in 2023

Eerder dit jaar sloten strategiebureau Branddoctors en pr-bureau Marcommit zich al bij de groep creative entrepreneurs aan, wat NOISE de derde toevoeging in 2023 maakt. NOISE is opgericht in 2005 en bestaat inmiddels uit tachtig medewerkers. Het bureau combineert conceptuele kracht met de innovatieve en technologische skills van een digital agency. NOISE werkt met haar in-house gedragsexperts vanuit een gedragswetenschappelijke basis, waarbij de focusdomeinen gezondheid en duurzaamheid zijn. Klanten waar NOISE voor werkt zijn met name fastmovers, de overheid, maatschappelijke organisaties, retailers en sportorganisaties. Met deze stap groeit Only naar meer dan 220 creative entrepreneurs met hubs in onder andere Utrecht en Amsterdam.

Full-service digital marketing netwerk

Frans de Vries, CEO van Only creative entrepreneurs: "We zijn sinds 2022 actief aan het bouwen aan een full-service digital marketing netwerk, of zoals we het zelf liever noemen: community. Hierin komen de verschillende expertises van alle creative entrepreneurs bij elkaar en bewijzen we dat één plus één veel meer dan twee is. Het potentieel wat we samen met NOISE als community hebben, is enorm, en we hebben de ambitie om dit de komende jaren fors uit te breiden. NOISE is een super innovatieve en creatieve agency, die zich samen met hun opdrachtgevers bezighoudt met maatschappelijke uitdagingen, iets wat ook sterk in het DNA van Only zit. Door de toevoeging van NOISE zijn we nu een full-service netwerk geworden dat met creativiteit en ondernemerschap inspeelt op een snel veranderende wereld. De visie van Ivo en Marcel op de markt, het team en hun creativiteit passen perfect in de Only community."

Ivo Hulscher, co-owner NOISE: "We zijn erg blij dat we ons bij deze creatieve community gaan voegen. Het ondernemerschap dat in het DNA van NOISE zit, past heel goed bij Only. Met deze stap geven we een nieuwe impuls aan onze groei. We zijn klaar voor het volgende hoofdstuk, en de synergie met de andere bureaus gaat ons hier zeker bij helpen."

www.noise.nl

www.only.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Management neemt PXR Media over met steun NewPort Capital

18-12-2025 | 08:47:00
Het management, bestaande uit Ernst Keyzer en Marc Pultrum, heeft samen met NewPort Capital de aandelen verworven van de verkopende aandeelhouders

Strijd om Warner Bros. Discovery: officiële afwijzing bod Paramount Skydance

18-12-2025 | 01:23:00
De zogeheten board van Warner Bros. Discovery heeft het vijandige het bod van Paramount Skydance om het bedrijf voor 108,4 miljard over te nemen, afgewezen en raadt aandeelhouders af om daarop in te gaan

Omnicom Media Nederland: wijzigingen op komst

17-12-2025 | 11:01:00
Omnicom Media Nederland zal de komende tijd nog een aantal wijzigingen aankondigen op het vlak van onder meer de organisatie en huisvesting. Ondertussen heeft Onno Seelen (Chief Commercial Officer van het voormalige Omnicom Media Group NL) het bedrijf verlaten

Havas neemt Belgisch bureau Digizik over

15-12-2025 | 19:15:00
Havas neemt DIGIZIK uit België over, een bureau dat gespecialiseerd is in entertainment, muziek en cultuur


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

SEA Water positioneert Santa als waterambassadeur

23-12-2025 | 10:55:00
Na jarenlange samenwerking met een wereldwijd frisdrankmerk verruilt Santa Claus zijn vertrouwde rol voor een positie bij SEA Water.

Philips en Prusa lanceren Gen Fix in Praag

22-12-2025 | 15:08:00
Philips heeft samen met Prusa Gen Fix gelanceerd Met het programma leren kinderen en gezinnen praktische reparatievaardigheden via 3D-printen

Rodger Werkhoven: Schadenfreudevrije kerst gewenst, allemaal!

22-12-2025 | 11:54:00
Beeld- en mediatechnoloog Rodger Werkhoven droeg op uitnodiging van OpenAI vanaf ’21 bij aan de ontwikkeling van DALL·E en ’t inbouwen ervan in ChatGPT.

[Vacatures] DPG Media zoekt een Accountmanager Vtwonen

22-12-2025 | 08:16:00
DPG Media is per direct op zoek naar Accountmanager Vtwonen - Amsterdam

Bob Koigi: De ontwikkelingen die 2025 hebben gedefinieerd

19-12-2025 | 12:46:00
AI wordt in rap tempo de bepalende kracht achter de transformatie van marketing­leadership en prioriteiten voor 2026.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.