Nike en SKIMS presenteren gezamenlijke sportcollectie

Nike en SKIMS hebben samen de sportkledinglijn NikeSKIMS gelanceerd. De collectie is sinds 26 september verkrijgbaar via de webshops en in flagshipstores in New York en Los Angeles. De eerste lijn bestaat uit zeven collecties en 58 modellen, ontworpen voor gebruik in de studio, sportschool en het dagelijks leven.

NikeSKIMS introduceert een system of dress waarmee meer dan 10 duizend combinaties mogelijk zijn. De collectie varieert van basis-items als sport-bh’s en leggings tot seizoensgebonden statementstukken, met nadruk op prestatie, stijl en comfort.

Introductie met film en topsporters

De lancering werd ondersteund door de film Bodies at Work, geregisseerd door Janicza Bravo, met fotografie van Luis Alberto Rodriguez en Rob Woodcox. In de campagne spelen ruim 50 sporters een rol, onder wie Serena Williams, Chloe Kim, Nelly Korda, Sha’Carri Richardson, Romane Dicko, Beatriz Hatz, Jordan Chiles, Madisen Skinner en SKIMS-medeoprichter Kim Kardashian.

Drie kerncollecties en seizoensuitbreidingen

De collectie bestaat uit drie vaste lijnen die elk seizoen vernieuwd worden:

  • Matte: 21 basisstukken met medium compressie, shapingdetails en Nike’s Dri-FIT-technologie.

  • Shine: Sneldrogende stretchitems voor krachttraining.

  • Airy: Lichte, mesh-geïnspireerde ontwerpen voor layering en bewegingsvrijheid.

Daarnaast verschijnen vier seizoenscollecties: Vintage Seamless, Matte Tricot, Weightless Layers en Shiny Nylon.

Samenwerking verbindt sport en stijl

De samenwerking combineert Nike’s expertise in sportkleding met de designaanpak van SKIMS, die draait om oplossingen en draagbaarheid.

Kim Kardashian: "De film Bodies at Work viert de kracht van iedere vrouw. Ons doel is helder: vrouwenkleding opnieuw definiëren zonder compromissen."


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: De burn-out achter de groei van social media

06-03-2026 | 08:42:10
Social media zijn misschien wel de meest zichtbare marketingfunctie, maar de professionals erachter staan steeds meer onder druk.

Onderzoek: Premium video effectiever dan YouTube op CTV

02-03-2026 | 09:39:00
Volgens het onderzoek zijn kijksessies op premium platforms 49 procent langer dan op YouTube.

WPP in 2025: Lagere resultaten bij dalende omzetten; meerjarenstrategie Elevate28

27-02-2026 | 08:43:00
WPP maakte bekend in 2025 lagere omzetten en lagere resultaten te hebben geboekt. Met de meerjarenstrategie Elevate28 wil WPP het bedrijf met vier divisies opnieuw vormgeven en laten groeien

Bob Koigi: Mediaverschuiving: Warner Bros. Discovery naar Paramount Skydance

27-02-2026 | 08:30:00
In een scherpe escalatie van de strijd om Warner Bros. Discovery (WBD) heeft Paramount Skydance een herzien overnamevoorstel ingediend waarmee het de overname kan realiseren, aangezien Netflix zich terugtrok

Wereldwijde campagne voor LEGOLAND-coaster

26-02-2026 | 14:41:35
adam&eve\TBWA heeft met Calling All Heroes een wereldwijde campagne gelanceerd voor Merlin Entertainments
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.