
Nieuwe creatieve leiding voor Joe Public Belgium
Pieter Staes en Manuel Ostyn verlaten Joe Public Belgium. Het creatief bureau van Springbok Group in België, start hierdoor een nieuw hoofdstuk. Het roer wordt overgenomen door Antoine Houtsma en Marcel Hartog. Onder hun internationale creatieve leiding zullen ze het Joe Public DNA in België verder versterken.
Marcel Hartog is één van de meest bekroonde Nederlandse creatieven
Antoine Houtsma is medeoprichter van Joe Public Nederland en Joe Public Belgium. Marcel Hartog is één van de meest bekroonde Nederlandse creatieven met meer dan 170 awards op zijn naam. Houtsma en Hartog gaan als ECD’s nauw samenwerken met creative directors Alexander Cha’ban en Kevin Put.
De overdracht volgt op het vertrek van Pieter Staes en Manuel Ostyn, die de laatste drie jaar een belangrijke rol hebben gespeeld in de groei en positionering van Joe Public in België.
Antoine Houtsma: “Ik wil Pieter en Manuel bedanken dat ze Joe Public ook in België op de kaart hebben gezet, met onder meer het schitterende resultaat van een Gouden Effie voor VTM GO en 6 BOA awards. We bouwen verder op wat we met hen hebben neergezet, met de ambitie om net als in Nederland en Zuid-Afrika van Joe Public een topbureau te maken in België.”
Joris Joosten, Head of Joe Public Belgium: “Het Joe Public-dna is bijzonder voor België. Centraal in onze aanpak blijft onze transparante menukaart met vaste prijzen voor merkstrategie en creatieve campagnes. Die worden ontwikkeld met een no-nonsense aanpak van korte opleveringstermijnen, heldere prijzen én focus op effectiviteit.”
Allianz Direct en Somention richten zich op GenZ met video’s
Jeroen Oppatja Managing Director van VML Nederland
[Vacatures] Springbok zoekt een Digital Media Buyer
Countdown to Cannes - Emily Oostveen, Crip
[Vacancy] Scooperz has a position for Account Director EMEA
Gepubliceerd door: Laura Heerlien