Motivaction neemt Bureau RMC over

Onderzoeksbureau Motivaction neemt Bureau RMC, Retail Management Center, over. Bureau RMC is een adviesbureaus op het gebied van retail en dienstverlening en heeft zich de laatste jaren ontwikkeld tot een expert op het gebied van consumentenmobiliteit. Hét bureau dat bezoekersstromen in kaart brengt met de tooling Citytraffic. Daarnaast werkt het op basis van AI en machine learning realtime inzicht biedt in de mobiliteit van consumenten. Hiermee is de kennis van RMC zowel relevant voor retailorganisaties als ook voor gemeenten, vastgoed en evenementenorganisaties.

Pieter Paul Verheggen, CEO Motivaction, en Karel Slootman, commercieel directeur Motivaction: "De overname van Bureau RMC is een belangrijke mijlpaal voor Motivaction. We zijn verheugd om het ervaren team van RMC te verwelkomen en hun waardevolle kennis, shopper database en ervaring toe te voegen aan het aanbod van Motivaction. Samen zullen we onze klanten nog beter adviseren en ondersteunen om hun relatie met bezoekers te versterken en potentiële bezoekers aan zich te binden. Met deze samenwerking vergroten wij onze kennis over de bezoekers in de winkelstraten en kunnen we onze opdrachtgevers nog beter adviseren over hun communicatie-aanpak”.

Huib Lubbers, algemeen directeur van RMC: “Voor de klanten van RMC betekent dit dat ze nog meer kennis onder het gezamenlijke dak van Motivaction en RMC kunnen vinden. Vooral de combinatie van inzichten op het gebied van Shopperprofielen en de bezoekersstromen is van grote waarde voor organisaties in de genoemde sectoren. Voorspellen wordt belangrijker dan terugkijken. Daarnaast kunnen we met de kennis van RMC op het gebied van AI en machine learning een extra impuls geven aan het data analytics team van Motivaction.”

RMC dat in Amsterdam gevestigd is, verhuist 1 juli 2023 naar de Amsterdamse kantoren waar ook Motivaction gehuisvest is en Huib Lubbers blijft als directeur verbonden aan RMC.

www.rmc.nl

www.motivaction.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Hartstichting kiest Happy Horizon voor merk en campagne

04-03-2026 | 11:13:00
Met de samenwerking wil de organisatie de urgentie van hart- en vaatziekten sterker onder de aandacht brengen in Nederland.

Dentsu Creative geeft Branding practice driekoppige leiding

04-03-2026 | 10:09:00
Onder hun leiding legt het bureau de nadruk op zogeheten brand worlds: merkwerelden die verder gaan dan een visuele identitei

Richard Smoorenburg: Q1 gaat lekker! Of toch niet?

04-03-2026 | 09:35:00
Q1 is als vanouds begonnen. De telefoons staan roodgloeiend, de pitch-aanvragen vliegen je om de oren en de buzz in de markt is voelbaar

Tom Dorresteijn start als zelfstandig strategisch adviseur

04-03-2026 | 08:53:53
Hij blijft daarnaast parttime verbonden aan Studio Dumbar/DEPT als partner en strategisch adviseur van het managementteam en opdrachtgevers.

[Vacatures] Megawatt zoekt een 3D Experience Designer

04-03-2026 | 08:32:00
Megawatt is per direct op zoek naar 3D Experience Designer
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.