Michael Middelkoop sluit zich aan bij 100% na succes op Nederlands Film Festival

Regisseur Michael Middelkoop, bekend van zijn recente succes tijdens het Nederlands Film Festival, waar hij drie Gouden Kalveren won voor de film Dit is Geen Kerstfilm, maakt de overstap naar 100% (voorheen HALAL) als commercialregisseur.

Michael Middelkoop won de prijzen voor Beste Regie Speelfilm, Beste Scenario Speelfilm en Beste Bijrol Speelfilm. De absurdistische ensemblekomedie, die werd geproduceerd door 100%, ging in première tijdens het festival.

Een veelzijdig talent

Middelkoop, die eerder werkte bij Czar, staat bekend om zijn werk dat authenticiteit en multiculturalisme combineert. Hij maakt zowel korte films als speelfilms, commercials en tv-series, waaronder de populaire serie Zina. Middelkoop maakte eerder indruk met de horror-komedie Netflix & Chill en de surrealistische korte film Snor. Zijn creatieve carrière begon na zijn studie Film in Amsterdam, waarna hij als artdirector werkte bij gerenommeerde bureaus zoals Saatchi & Saatchi en Dawn.

Samenwerking met 100%

Gijs Determeijer, Partner en Executive Producer bij 100%: “Het werken aan Dit is Geen Kerstfilm verliep zo soepel en het samenwerken met Michael was een feest. We ontwikkelen momenteel al twee andere speelfilms, dus het voelde logisch om ook commercials samen te gaan maken. De timing kon niet beter met drie Gouden Kalveren op zak."

Michael Middelkoop: “De ambitie was om een publieksfilm te maken die met intelligente humor de moderne samenleving bekijkt. Het winnen van drie Gouden Kalveren bevestigt dat die ambitie haalbaar is. Het is tijd voor leuke, spannende en originele crossover films met zowel een boodschap als commerciële waarde.”

“Ik ben een regisseur met een achtergrond als creatief. Een plek als 100% past perfect bij mijn diverse interesses en creatieve honger. Ik ben heel blij om hier een nieuw hoofdstuk te beginnen.”

Dit is Geen Kerstfilm is vanaf 19 december te zien op Prime Video.

Foto: Elmer van der Marel

www.michaelmiddelkoop.nl

www.100prcnt.film

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Landelijk bioscoopreclamebedrijf FoxScreen stopt activiteiten

06-08-2025 | 10:26:00
Het bioscoopreclamebedrijf FoxScreen stopt per 1 september 2025 met de activiteiten. Het bedrijf maakt deel uit van Fox Groep van de familie De Vos en heeft niets te maken met het Amerikaanse Fox Corporation

Pathé Nederland gaat reorganiseren

06-08-2025 | 08:30:00
Pathé Nederland, de grootste boscoopketen van Nederland gaat reorganiseren. Dit bevestigt de Nederlandse vestiging van het Franse filmbedrijf tegenover Marketing Report

Selectie Gouden Kalf Digitale Cultuur 2025 bekendgemaakt

31-07-2025 | 12:31:00
Negen digitale projecten maken kans op het Gouden Kalf voor Beste Digitale Cultuurproductie 2025.

Jonathan de Jong: Hoopvolle verhalen maken verschil

02-07-2025 | 12:08:00
In gesprek met Peter Wybenga vertelt Jonathan de Jong over zijn documentaire Human Forever, die hij samen met Teun Toebes maakte.

ASN Bank kiest Alfred voor campagne en landelijke rebranding

01-07-2025 | 15:29:00
ASN Bank introduceert een landelijke campagne, ontwikkeld door bureau Alfred, en opent 116 winkels verspreid over Nederland.

Gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.