Media Info Groep: Zo houd je de kosten van media monitoring laag

Media-monitoring heeft twee hoofdredenen: nieuwsvoorziening en data-analyse. Succes in media-monitoring hangt sterk af van een goed geformuleerde zoekopdracht. Een nauwkeurige zoekopdracht levert relevante informatie op en helpt om de kosten te beheersen door duidelijk te maken wat en waarom je iets zoekt.

Thijs Woltering, manager bij Media Info Groep: ““Het is ontzettend belangrijk dat je duidelijk in beeld brengt waarom je behoefte hebt aan bepaalde informatie. Als je dat niet helder formuleert, heeft dat effect op het resultaat en de bruikbaarheid daarvan. Als een klant bij ons een zoekopdracht uitzet, kijken we daar altijd heel kritisch naar. Levert de opdracht mogelijk niet genoeg bruikbare resultaten op? Of dreigen het er juist teveel te worden? Is het onduidelijk waar de behoefte van de klant ligt? Dan nemen we contact op met de klant en kijken we hoe we de zoekopdracht verder kunnen verfijnen. Zo bewaken we de kwaliteit en het budget van de klant."

Er zijn twee opties voor het uitzetten van zoekopdrachten bij Media Info Groep: reguliere monitoring en Monitoring Plus. Monitoring Plus is geschikt voor zeer specifieke of complexe zoekopdrachten en wordt beheerd door een gespecialiseerd team. Dit traject zorgt voor een gedetailleerde filtering en rapportage van gegevens, zoals bij een klant die op zoek is naar alle non-private bouwprojecten met specifieke criteria.

Dit is een samenvatting, lees alle tips op de site van Media Info Groep

www.mediainfogroep.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Merken500: deze 500 merken komen in de lijst

19-11-2025 | 12:02:00
De wereld in 2025 verandert razendsnel en de plaats die merken in die wereld innemen, verandert al even snel mee. Net als hoe consumenten naar merken kijken. Dat is al lang niet meer een goed product of een goede dienst voor een redelijke prijs, hoewel nog heel wat merken hardnekkig in deze propositie blijven ronddobberen.

Merken500, new Currency for Brands

11-11-2025 | 09:36:00
De wereld in 2025 verandert razendsnel en de plaats die merken in die wereld innemen, verandert al even snel mee. Net als hoe consumenten naar merken kijken. Dat is al lang niet meer een goed product of een goede dienst voor een redelijke prijs, hoewel nog heel wat merken hardnekkig in deze propositie blijven ronddobberen.

Jacqueline Reinders: Wecycle staat voor bewust recyclen

22-05-2025 | 10:30:39
Stichting OPEN is actief met het organiseren en uitvoeren en verbeteren van de inzameling, verwerking en recycling van afgedankte elektrische apparaten

[Vacatures] Media Info Groep zoekt een Marketing- en Communicatiemanager

15-05-2025 | 07:49:00
Media Info Groep is per direct op zoek naar Marketing- en Communicatiemanager (24-32 uur)

[Vacatures] Media Info Groep zoekt een Accountmanager Binnendienst Media Monitoring

24-04-2025 | 13:52:00
Media Info Groep is per direct op zoek naar Accountmanager Binnendienst Media Monitoring (32-40 uur)


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Natuurbegraafplaatsen van Waarde en VENGEAN: Emotie Jouw stukje Aarde overbrengen

26-01-2026 | 19:29:23
Chris Schreve, Bram Holzapfel en Merijn Breedveldt over de campagne van Natuurbegraafplaatsen van Waarde

Anne Stokvis en Monique Bergers: Campagne 113 geslaagd als gesprek opent en taboe verkleint

26-01-2026 | 19:02:00
113 Fonds heeft samen met N=5 de campagne Lessen voor het Leven ontwikkeld om aandacht te vragen voor zelfdoding bij jonge mensen tot 25 jaar

Zandbeek ontwikkelt social-first campagne voor VOAM

26-01-2026 | 17:07:54
VOAM richt zich op haarverzorging voor mensen met krullen en kiest daarbij voor productie zonder dierproeven en met ingrediënten uit Europa.

Capitola ontwikkelt inhaker game Feisty Furbs

26-01-2026 | 16:15:00
Het gebruik van Roblox als marketingkanaal neemt sterk toe. In 2024 voerden meer dan 400 merken een activatie uit op het platform

LePub Milan ontwikkelt Samsung-campagne rond Winterspelen 2026

26-01-2026 | 15:53:00
Het merk gebruikt het sportpodium om het klassieke beeld van overwinning te herdefiniëren en de aandacht te verleggen van individuele prestaties naar gezamenlijke inspanning.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.