Media Info Groep: Zo houd je de kosten van media monitoring laag

Media-monitoring heeft twee hoofdredenen: nieuwsvoorziening en data-analyse. Succes in media-monitoring hangt sterk af van een goed geformuleerde zoekopdracht. Een nauwkeurige zoekopdracht levert relevante informatie op en helpt om de kosten te beheersen door duidelijk te maken wat en waarom je iets zoekt.

Thijs Woltering, manager bij Media Info Groep: ““Het is ontzettend belangrijk dat je duidelijk in beeld brengt waarom je behoefte hebt aan bepaalde informatie. Als je dat niet helder formuleert, heeft dat effect op het resultaat en de bruikbaarheid daarvan. Als een klant bij ons een zoekopdracht uitzet, kijken we daar altijd heel kritisch naar. Levert de opdracht mogelijk niet genoeg bruikbare resultaten op? Of dreigen het er juist teveel te worden? Is het onduidelijk waar de behoefte van de klant ligt? Dan nemen we contact op met de klant en kijken we hoe we de zoekopdracht verder kunnen verfijnen. Zo bewaken we de kwaliteit en het budget van de klant."

Er zijn twee opties voor het uitzetten van zoekopdrachten bij Media Info Groep: reguliere monitoring en Monitoring Plus. Monitoring Plus is geschikt voor zeer specifieke of complexe zoekopdrachten en wordt beheerd door een gespecialiseerd team. Dit traject zorgt voor een gedetailleerde filtering en rapportage van gegevens, zoals bij een klant die op zoek is naar alle non-private bouwprojecten met specifieke criteria.

Dit is een samenvatting, lees alle tips op de site van Media Info Groep

www.mediainfogroep.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Jacqueline Reinders: Wecycle staat voor bewust recyclen

22-05-2025 | 10:30:39
Stichting OPEN is actief met het organiseren en uitvoeren en verbeteren van de inzameling, verwerking en recycling van afgedankte elektrische apparaten

[Vacatures] Media Info Groep zoekt een Marketing- en Communicatiemanager

15-05-2025 | 07:49:00
Media Info Groep is per direct op zoek naar Marketing- en Communicatiemanager (24-32 uur)

[Vacatures] Media Info Groep zoekt een Accountmanager Binnendienst Media Monitoring

24-04-2025 | 13:52:00
Media Info Groep is per direct op zoek naar Accountmanager Binnendienst Media Monitoring (32-40 uur)

Media Info Groep: Benchmarkanalyse geeft inzicht in PR-impact

12-03-2025 | 16:27:00
Een benchmarkanalyse geeft inzicht in de effectiviteit van een PR- en communicatiestrategie door resultaten te vergelijken met concurrenten.

Continu bezig het aanbod te verfijnen

28-02-2025 | 09:41:00
[Interview] Arnoud van der Valk: Wij bieden geavanceerde logoherkenningstechnologie die specifiek gericht is op het in kaart brengen van de exposure van sponsorlogo’s tijdens en rondom sportevenementen

Gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.