Maxime Helle-de Groot en Bryan Verhage naar Cognito Amsterdam

Cognito Amsterdam breidt het team uit met twee collega’s. Maxime Helle-de Groot en Bryan Verhage zullen het event- en het contentteam van Cognito Amsterdam versterken.

Maxime Helle-de Groot gaat aan de slag als projectmanager events en is onder meer verantwoordelijk voor het jaarlijkse Fund Seminar voor vermogensbeheerders eind september, maar ook voor de andere events die Cognito organiseert voor haar klanten. Maxime heeft een ruime achtergrond als event- en projectmanager in de financiële sector en werkte voorheen onder meer bij CFF Communications. 

Bryan Verhage neemt de rol van contentmanager op zich en versterkt het contentteam van Cognito. Hij zal zich voornamelijk bezighouden met contentcreatie en accountmanagement. Bryan heeft veel ervaring als Content Executive in de B2B-eventsector in Nederland en de DACH-regio.   

Richard Neve, Managing Director Cognito Amsterdam: "We zijn blij met de komst van Maxime en Bryan. Dit onderstreept de groeiende vraag van onze klanten naar expertise in eventorganisatie en B2B-content. Met hun ervaring kunnen we onze dienstverlening in deze gebieden verder optimaliseren en de volgende stap zetten in onze groeiambities.

www.cognitomedia.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Caryn Oberholzer naar Craftmore als Art Director

02-04-2026 | 09:35:00
Met haar komst wil het bureau de creatieve ontwikkeling verder versterken en inzetten op visuele storytelling binnen digitale projecten.

Salesforce: AI weegt soms zwaarder dan salaris

01-04-2026 | 14:12:00
AI wordt een steeds belangrijkere factor in de keuze voor een werkgever. Dat blijkt uit onderzoek van Salesforce

Tessa van der Starre vertrekt bij WPP Media

31-03-2026 | 17:38:26
De Chief Client Officer vertrekt na 18 jaar bij het bedrijf. De organisatie is gestart met de procedure voor haar opvolging.

Brand Potential breidt uit op PR, account en content

31-03-2026 | 16:13:00
Brand Potential breidt het team uit met Amber Hofwegen, Victoire Klaassen en Charlie Kalb.

Ido Sharon Managing Director bij Clarify

31-03-2026 | 12:47:44
De dagelijkse leiding komt daarmee in handen van Sharon, terwijl de oprichters betrokken blijven als aandeelhouders


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Joe Public en Grolsch lanceren Proost op karakter

02-04-2026 | 17:05:00
De campagne is ontwikkeld door Joe Public en zet het thema authenticiteit centraal, met een focus op mensen die hun eigen keuzes maken.

Livewall lanceert Easter Hunt met AR-game

02-04-2026 | 16:35:00
De activatie combineert augmented reality met een spelelement en is toegankelijk voor zowel klanten als het brede publiek.

Endeavour organiseert WNiD Spring Sessions

02-04-2026 | 15:40:47
De sessies zijn een vervolg op het What's Next in Digital-event en bieden verdieping op thema’s als e-commerce en leadgeneratie.

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.

Bob Koigi: Reizen blijft overeind, marketeers optimistisch

02-04-2026 | 13:52:34
Europese consumenten bewegen zich voorzichtig door economische druk, maar trekken zich niet terug.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.