Matter verenigt labels en richt zich op merken en retailmedia

De labels MPG, SOCIAL.INC, Gicom en Matter New York gaan verder onder de naam Matter

Contentmarketingbureau Matter werkt voortaan wereldwijd onder één naam. De labels MPG, SOCIAL.INC, Gicom en Matter New York verdwijnen, waarmee het bureau kiest voor een heldere koers in Nederland, België en de Verenigde Staten. Matter richt zich op de ontwikkeling van redactionele content-ecosystemen voor merken en retailmedia, waar mens en technologie elkaar versterken.

Focus op merken en retailmedia

De vraag naar betekenisvolle content neemt toe. Merken willen verhalen die relevantie en vertrouwen opbouwen, terwijl retailers zoeken naar manieren om content en commercie binnen hun platformen te verbinden. Matter speelt hierop in met redactionele ecosystemen die structuur brengen, verhalen versterken en rendement opleveren.

Angelique de Hont, Managing Director Matter: “De markt vraagt om focus. Eén merk, één duidelijke koers: content die waarde creëert. Vooral in retailmedia liggen enorme kansen. Wij helpen retailers al jaren om hun bereik te verzilveren met kwalitatieve content, dat zetten we nu groots door. Met AI als versneller en menselijke creativiteit als garantie voor betekenis.”

Mens en technologie versterken elkaar

Matter combineert creatieve en redactionele kracht met AI-gedreven workflows. Van slimme agents tot volledige agentic processen: AI versnelt en personaliseert, terwijl mensen zorgen voor creativiteit, relevantie en impact. Volgens het bureau maakt deze combinatie redactionele content schaalbaar én onderscheidend.

www.mattercontentagency.com

www.mpg.today


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Chris Verhoef met 5 optimalisatietips voor AI-search

28-05-2025 | 13:52:00
Chris Verhoef deelt 5 tips om te genoemd te worden in AI-search. Ontdek wat jij kunt doen om te optimaliseren voor AI-search.

Angelique de Hont: Content die raakt staat centraal bij Matter

24-04-2025 | 10:15:00
Matter is actief in Nederland, België en de VS. Angelique de Hont zal regelmatig aanwezig zijn op de internationale vestigingen, waaronder die in New York

Angelique de Hont Managing Director Matter

17-04-2025 | 13:37:00
De Hont was sinds 2022 COO bij contentmarketingbureau Matter

David Barens over de impact van AI op de marketingindustrie

21-02-2025 | 09:00:00
David Barens is te gast bij Marketing Report Radio op New Business Radio spreken we hem over de impact van AI op de marketingindustrie.

ANWB kiest contentmarketingbureau MPG voor doorontwikkeling Kampioen

23-05-2024 | 07:37:05
ANWB kiest na een pitch voor contentmarketingbureau MPG om het design van het ledenmagazine Kampioen over te nemen
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.