Martijn Jaartsveld Strategy Director ACE Media

Martijn Jaartsveld is begonnen als Strategy Director bij ACE Media. Hij maakt tevens deel uit van het managementteam. In zijn functie richt hij zich op de strategische ontwikkeling van het bureau. Samen met Rutger Schouten vormt hij de dagelijkse leiding van ACE Media.

Martijn Jaartsveld brengt ervaring mee van bureaus als Ogilvy en STROOM. Hij werkte eerder voor merken als ING, PostNL en T-Mobile en was de afgelopen vijf jaar betrokken bij de ontwikkeling van STROOM.

Strategische koers en groei

Met zijn gecombineerde ervaring in merk, media, marketing en communicatie, brengt Jaartsveld een integrale visie mee naar ACE Media. Zijn benoeming moet bijdragen aan de verdere groei en positionering van het bureau.

Verbinding van creatie, strategie en media

Martijn Jaartsveld: "Ik geloof dat merken relevant en veerkrachtig blijven door voortdurend te vernieuwen. In creatie, in strategie én in media. Juist die combinatie vind ik terug bij ACE en ACE Media. Hier bouwen we aan groei door slimme, impactvolle media-oplossingen die merken helpen om jong te blijven en voorop te lopen. Daarom kies ik bewust voor ACE. Ik kijk ernaar uit om samen met het team onze groei te versnellen."

www.ace.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

ACE breidt socialafdeling uit met zes krachten

12-02-2026 | 12:40:00
Het bureau speelt daarmee in op de groeiende vraag van merken naar een eigen social signatuur en verdere professionalisering van het social domein.

ACE wordt strategisch communicatiepartner van Pathé

05-02-2026 | 09:54:00
Met de samenwerking wil Pathé de beleving van het grote scherm vertalen naar de tijdgeest

Maarten Nefkens keert terug bij ACE als Strategy Director

23-01-2026 | 11:52:50
Neeltje Prevo is gestart als Account Director

[Vacatures] ACE zoekt een Medior Social Strateeg

20-01-2026 | 07:56:00
ACE is per direct op zoek naar Medior Social Strateeg - Fulltime · Amsterdam

[Vacatures] ACE zoekt een Senior Social Strateeg

20-01-2026 | 07:34:00
ACE is per direct op zoek naar Senior Social Strateeg - Fulltime · Amsterdam


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Jim Abbring: Rocket & Redfin | Zevo | Volkswagen

12-02-2026 | 15:14:00
[The International] Creative Lead Finally an Agency bespreekt een aantal Super Bowl commercials

ACE breidt socialafdeling uit met zes krachten

12-02-2026 | 12:40:00
Het bureau speelt daarmee in op de groeiende vraag van merken naar een eigen social signatuur en verdere professionalisering van het social domein.

LG kiest Happiness als creative agency in Benelux

12-02-2026 | 12:28:10
Het bureau wordt verantwoordelijk voor de strategische en creatieve doorvertaling van het internationale merkplatform Life's Good naar de Benelux-markt.

Communicatieprijs Brabant start campagne met knipoog

12-02-2026 | 11:22:18
De Communicatieprijs Brabant bestaat 30 jaar en geldt als een van de langstlopende regionale communicatieprijzen van Nederland

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Motion Designer

12-02-2026 | 10:38:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Motion Designer - Full-time / part-time
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.