[Marketing Report TV] Jos Frijters (Market Response): Chatten met jouw buyer persona

Jos Frijters is CMO en CCO bij MarketResponse. Hij is te gast bij Marketing Report TV. Met Peter Wybenga en Elzemieke Olsthoorn spreekt hij over de rol en functie van het door MarketResponse ontwikkelde BSR systeem.

Jos Frijters: "Wij hebben bij MarketResponse een BSR ontwikkeld. Het BSR is een doelgroep-segmentatie tool, wat sociaal demografische aspecten in de wijken categoriseert. Wat ons product speciaal maakt is de mogelijkheid om op motivaties en leefstijlen te segregeren. Per postcode is er te vinden wat de dominante leefstijlen zijn, waar de klantendatabase mee verrijkt kan worden."

Kijk dit interview hier:

www.marketresponse.nl

Marketing Report TV is powered by Bruut en Abovo Maxlead

Bruut is dé one-stop-shop voor videocontent! Van strategie tot creatie, en van productie tot distributie. Wij doen het! Hoge kwaliteit video, slim en efficient gemaakt voor ieder scherm, dat is onze kracht. Met een hecht team van enthousiaste makers hebben maken we gepassioneerd content voor iedereen.

www.bruut.media

Wij zijn Abovo Maxlead; 230 specialisten in marketing en media, gevestigd in Hoorn en Oegstgeest. We zijn het grootste onafhankelijke marketing- en mediabureau van Nederland. We zijn eigenzinnig. Eigenzinnig in marketing en media.

Van een full funnel, crossmediale marketingcampagne tot een nieuwe website, en van een verse huisstijl tot een complete omnichannel marketingstrategie; we kunnen het allemaal voor je maken. We zijn continu op zoek naar de meest effectieve marketing- en mediamix, in nauwe samenwerking met onze klanten. Omdat we alle disciplines onder één dak hebben zijn de lijnen kort en kunnen we je optimaal bedienen. We kennen elke markt als onze broekzak.

www.abovomaxlead.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

 

Lees ook:

Patritia Pahladsingh over de kracht van brand behavior

20-06-2025 | 11:46:00
Op dag 3 van het Cannes Lions Festival sprak Bas Vlugt met Patritia Pahladsingh, CEO van Accenture Song Nederland.

Liselotte Vink: The Family groeit in kracht en diversiteit

20-06-2025 | 10:11:00
Hij vertelt over het succes van TBWA\NEBOKO, de betekenis van prijzen in Cannes en de impact van AI

Rik Ledder: Prijzen versterken talent bij TBWA\NEBOKO

20-06-2025 | 09:50:00
Hij vertelt over het succes van TBWA\NEBOKO, de betekenis van prijzen in Cannes en de impact van AI

Quinten van Hoogdalem: Summer Course vol nieuwe inzichten

19-06-2025 | 15:00:00
Tijdens het Cannes Lions Festival sprak Daan Dekkers met RA*W-bestuurslid Quinten van Hoogdalem over zijn ervaringen tijdens het festival

Neslihan Akkurt over RA*W en talentontwikkeling

19-06-2025 | 14:49:05
Tijdens het Cannes Lions Festival sprak Daan Dekkers met RA*W-bestuurslid Neslihan Akkurt

Hassan Khan: Cannes is een database vol inspiratie

19-06-2025 | 13:48:00
Tijdens het Cannes Lions Festival sprak Daan Dekkers met Hassan Khan, mediaspecialist bij Omnicom Media Group

Sven Vening: Creativiteit maakt verschil bij Dentsu Creative

19-06-2025 | 10:02:00
Tijdens het Cannes Lions Festival sprak Bas Vlugt met Sven Vening, CEO van Dentsu Creative Amsterdam.

Marjan Straathof: AI ontwikkelt sneller dan je denkt

17-06-2025 | 16:21:00
Tijdens de WhitePaper Sessions op Cannes Lions 2025 delen topmarketeers hun inzichten over actuele marketingthema’s.

Dave Frauenfelder: KPN kiest voor maatschappelijke impact

17-06-2025 | 15:35:00
Tijdens de WhitePaper Sessions op Cannes Lions 2025 delen topmarketeers hun inzichten over actuele marketingthema’s.

Bart Kokke: Pitchmodel moet eerlijker voor bureaus

17-06-2025 | 15:10:00
Tijdens de WhitePaper Sessions op Cannes Lions 2025 delen topmarketeers hun inzichten over actuele marketingthema’s.

Ruben Wollerich: Brandgang verbindt data, creatie en tech

12-06-2025 | 11:01:55
In gesprek met Bas Vlugt vertelt Ruben Wollerich over de rol van Brandgang binnen Zuid Agency Groep, de kracht van HubSpot voor MKB-marketeers

Robert Essenstam: De Bonk is dé prijs van Brabant

12-06-2025 | 09:00:00
In gesprek met Bas Vlugt vertelt Robert Essenstam over De Bonk, de enige regionale communicatieprijs van Nederland

Coca-Cola: Digital én live activeren met Megawatt

12-06-2025 | 08:47:00
De samenwerking tussen Coca-Cola en Megawatt bestaat inmiddels zeven jaar en beweegt mee met de veranderende wensen van consumenten én merken.

Stephan Kwast: AI versnelt activatieconcepten bij Megawatt

11-06-2025 | 09:39:36
Sinds september is het bureau volop bezig geweest met campagnes, vertelt Stephan Kwast, CEO van Megawatt, in gesprek met Peter Wybenga

Heidi Anthonis: Klantactivatie blijft onze kern

11-06-2025 | 08:45:27
In het gesprek met Bas Vlugt ging zij in op de rol van data in marketing, het belang van klantactivatie

Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.