
[Marketing Report Cannes 2024] Japie Stoppelenburg (Truus): Wij maken reclame voor echte mensen
New Business Radio zendt een week lang uit vanaf Cannes Lions - het grootste reclamefestival op aarde. Iedere dag ontvangen we toonaangevende gasten uit de wereld van media en marketingcommunicatie. De uitzendingen zijn dagelijks live te beluisteren en als podcast op de website van Marketing Report.
We spreken Japie Stoppelenburg, oprichter van Truus, over het belang van het aanspreken van heel Nederland en het verkleinen van de kloof tussen de media en het publiek.
Japie Stoppelenburg: "We moeten luisteren naar de rest van Nederland. Bij Truus maken we reclame voor echte mensen en willen we grote merken bedienen met dingen die iedereen leuk vindt en kent. De kloof tussen ons en de rest van Nederland wordt steeds groter. We moeten een manier vinden om heel Nederland met ons mee te krijgen, want anders praten we alleen maar tegen onszelf. Onze klanten zijn grote Nederlandse merken die het hele land willen aanspreken. Ze zoeken partners die dingen maken waarvan mijn tante op een barbecue in Dordrecht zegt: 'Hahaha, dat vond ik leuk.' Dat is wat wij proberen te doen."
Luister het interview hier:
OranjeBitterBallenBorrel – meld je gratis aan!
De OranjeBitterBallenBorrel is onze geweldige afsluiting van Cannes 2024. Op donderdag 20 juni in en bij het café van de Embassy of Dutch Creativity. De OranjeBitterBallenBorrel begint om 18:00 uur en valt daarmee samen met het laatste uur uitzending van Marketing Report Radio vanuit Cannes. Meld je hier GRATIS aan.
Lees ook:
Fiona Vanderbroeck: Merkbouw met creators is de toekomst
Bob Koigi: Grote merken versnellen hun AI-strategie
Cannes Lions: Voortaan strengere regels na manipulatie
Marketingwereld in rep en roer door Lions-kwestie rond GUT
Daan Dekkers: Zon, zee en zweet
Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen