Marc Veeningen hoofdredacteur nieuwsorganisatie Talpa Network
Per 1 februari 2025 is Marc Veeningen benoemd tot hoofdredacteur van de volledige nieuwsorganisatie van Talpa Network. Momenteel vervult hij de rol van hoofdredacteur bij Hart van Nederland en het recent in samenwerking met De Telegraaf gelanceerde Nieuws van de Dag. Vanaf februari wordt daar ook Shownieuws aan toegevoegd.
Frans Klein, Directeur TV bij Talpa Network: “Wij zijn blij dat Marc Veeningen de rol van hoofdredacteur van onze drie nieuwsprogramma’s op zich neemt. Hiermee wordt hij integraal verantwoordelijk voor zowel de inhoudelijke als de productioneel-organisatorische kant. Marc heeft bij Hart van Nederland al bewezen over het leiderschap en de visie te beschikken die nodig zijn, en wij zijn ervan overtuigd dat hij dit succes verder zal uitbreiden naar de gehele nieuwsorganisatie.”
Marc Veeningen: “Onze mooie nieuwsmerken werken al langer succesvol samen, en ik kijk ernaar uit om die samenwerking in deze nieuwe situatie voort te zetten. Daarnaast wil ik deze verder uitbouwen, waarbij de unieke kwaliteiten van de verschillende merken en redacties de sleutel vormen tot nieuwe successen.”
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Sky Radio The Christmas Station tot kerst te horen in Albert Heijn
Sky Radio van feel good naar greatest hits
Gezamenlijke nieuwsmediasector en NDP Nieuwsmedia sturen brandbrieven aan informateur Buma
Talpa Media: connecting the dots in veranderend medialandschap
Talpa Network zet in op dagelijkse talkshow De Juice met Yvonne Coldeweijer
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Richard Smoorenburg: Koffieprut Kijken
AMMA’s openen inzendingen voor editie 2026
Cees Faes: Waarom Basic-Fit geen Buckler is
VENGEAN benoemt Jolyne Eringaard tot Account Director
Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong