
Lemon Scented Tea ontwikkelt vervolgcampagne voor Sunny Cars
Sunny Cars heeft de campagne met de pratende spiegelhangers Sunny & Car opnieuw gelanceerd. Onder het motto Dat is even schakelen richt de campagne zich op de verbazing die ontstaat bij een zorgeloze ervaring met autohuur. Bureau Lemon Scented Tea tekent opnieuw voor de ontwikkeling.
De campagne zoomt dit jaar niet alleen in op de all-in voordelen van Sunny Cars, maar legt nadruk op herkenbare momenten waarop medereizigers verbaasd zijn over hoe soepel autohuur kan verlopen.
Zorgeloos ophalen en wegbrengen centraal
De campagne bestaat uit diverse online content rond twee situaties: het ophalen en het terugbrengen van een huurauto. In beide scènes speelt de verbazing van de medereiziger een hoofdrol.
Frans van Lavieren, brand en campagne marketeer bij Sunny Cars: "Uit consumentenonderzoek blijkt dat dit de twee momenten zijn waar autohuurders het meeste stress ervaren; gedoe aan de balie over extra verzekeringen en stress over of een krasje dat er wel of niet al zat bij het inleveren. Niet bij Sunny Cars, daar is alles inbegrepen en vooraf geregeld. En dat is voor iedereen even schakelen."
Sunny & Car als stem van het merk
In de campagne zien we onder andere een gezin een huurauto ophalen in Spanje. De vader weet precies wat hij moet doen en slaat verkooppogingen van de verhuurder zonder zorgen af. Zijn vrouw is zichtbaar verbaasd en schakelt letterlijk over naar de zorgeloze Sunny-modus. Spiegelhangers Sunny & Car geven ondertussen commentaar met hun kenmerkende toon.
Jan Bosch, creatief directeur bij Lemon Scented Tea: "De campagne is een waardige opvolger. Waar Sunny & Car vorig jaar in de introductiecampagne nog een bescheiden rol speelden, zijn ze nu echt de stem van het merk geworden. Op hun typische manier, met eigen tone of voice, praten ze subtiel de klantbeloftes aan elkaar. Niet gek, voor spiegelhangers."
De campagne wordt uitgerold via online video, radio, out-of-home, podcasts en branded content.
Credits:
Bureau: Lemon Scented Tea | Verantwoordelijk bij klant: Frans van Lavieren, Suzanne Al | Regisseur: Geert Jansen | Productie: Artbox Amsterdam, Fonktown Valencia | Design & Direction: A Good Beer | DOP: Jeroen Simons | VO & Sound: Soundcircus | Grading: Bart Voorsluis
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Lemon Scented Tea en Cortina presenteren twee campagnefilms
Fotoserie The Dalmore draait om ambacht en chemie
Lemon Scented Tea ontwikkelt merkpositionering voor Cortina
Coca Cola Orange Cream | Corona | Make My Money Matter
Gijsbregt Vijn: Merken moeten hun verhaal waarmaken
Gepubliceerd door: Daan Dekkers