La Place en Jord Althuizen lanceren gezamenlijke menulijn

La Place is een samenwerking aangegaan met chef en grillmaster Jord Althuizen. De eerste stap in deze samenwerking is de introductie van de Bang Bang Chicken Burger, een gerecht dat vanaf deze week beschikbaar is in alle La Place-restaurants. Later dit jaar volgen meerdere streetfood gerechten, mede ontwikkeld door Althuizen.

De samenwerking is gebaseerd op gedeelde uitgangspunten: verse bereiding, ambachtelijke kwaliteit en inspiratie uit internationale keukens. Jord Althuizen begon zijn loopbaan bij La Place en geldt inmiddels als autoriteit op het gebied van barbecue.

Kernwaarden vormen basis voor samenwerking

De Bang Bang Chicken Burger combineert Althuizens marinade met een frisse mango-yuzu salade. Het gerecht weerspiegelt zowel zijn internationale ervaring als de positionering van La Place.

Jord Althuizen: “Het mooie aan de La Place-formule is de kracht van eenvoud en het begrip van lekker eten. Door de samenwerking is er een ongecompliceerd lekkere Bang Bang Chicken Burger ontstaan die perfect past bij La Place. In deze sandwich komen mijn opgedane inspiratie van de vele reizen en de authentieke BBQ smaken op een heerlijke verfrissende manier samen.”

Lindsey Visser, manager Brand & Marketing bij La Place: “Bij La Place geloven we in vers, ambachtelijk en écht goed eten. Die waarden delen we met Jord, en dat maakt deze samenwerking zo krachtig. Samen laten we een breed publiek op een toegankelijke manier kennismaken met wereldse smaken. Nieuwe gerechten die jongere generaties aanspreken, maar ook onze vaste gasten zullen waarderen.”

www.ace.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

ESN kiest ACE PR voor lancering in Nederland

25-09-2025 | 15:55:47
De samenwerking richt zich op het vergroten van de naamsbekendheid en het claimen van een duidelijke positie in de concurrerende sportvoedingsmarkt.

Hannah Sterke: Het werk voelt jong, vernieuwend, opvallend en heel eigen

10-09-2025 | 16:09:00
Hannah Sterke en Nina Mispelblom Beyer stapten op 1 augustus 2025 als creatieven over van TBWA\Neboko naar ACE. We spreken het duo over hun overstap, prijswinnend werk en hun toekomstplannen

GROHE viert 50 jaar in Nederland met jubileumcampagne

01-09-2025 | 16:21:00
De jubileumcampagne loopt van 1 september tot en met 31 oktober 2025 en is zichtbaar op televisie, social media en online kanalen.

[Vacatures] ACE zoekt een IT Manager

25-08-2025 | 08:15:00
ACE is per direct op zoek naar IT Manager - Fulltime · Amsterdam

ESN lanceert sportvoedingslijn bij Albert Heijn

19-08-2025 | 11:00:17
Daarmee maakt ESN de stap van online-only naar fysieke retail.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Zuivelhoeve kiest Creative Media Network als bureau

01-10-2025 | 11:24:00
Zuivelhoeve heeft na een bureaukeuze Creative Media Network (CMN) aangesteld voor de ontwikkeling en productie van marketingcampagnes.

Wehkamp kiest na pitch voor Dawn

01-10-2025 | 10:00:00
Wehkamp heeft na een landelijke pitch gekozen voor bureau Dawn. Het resultaat is een merkplatform met de pay-off Altijd Wehkamp. Sinds 1952.

Salsa Shop kiest New Story als digitaal bureau

30-09-2025 | 18:18:00
Met plannen voor uitbreiding in Nederland en daarbuiten wil Salsa Shop zijn digitale fundament versterken

The Kitchen, Dentsu en PRSSKD werken samen aan Heinz-campagne

30-09-2025 | 17:42:00
Heinz mengt zich de komende weken in de campagnekoorts met het grote Friet vs. Patat debat 2025.

mønaerk produceert Organic-campagne voor Prominent

30-09-2025 | 16:14:37
Prominent zet rust en zitcomfort centraal tijdens de woonmaand en presenteert de Organic collectie.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.