Joe Public ontwikkelt campagne voor mijnmagazines.be van Roularta

Joe Public ontwikkelde een campagne voor het aanbod van Roularta op mijnmagazines.be.

Op mijnmagazines.be krijg je met een paar klikken toegang tot dertig magazines. Online en één in je brievenbus. Keuze genoeg zodat je nooit écht hoeft te kiezen. Deze formule, naar het voorbeeld van streamingplatformen zoals Netflix, bewijst dat de tijdschriften van Roularta ook mee zijn met hun tijd. Dat toont ook de campagne op radio, print en online, daar leren we de ietwat verrassende voorkeuren kennen van een aantal mensen.

Ontdek jouw tekstuele voorkeur

Online werd met Dickytall ook een interactieve test op sociale media ontwikkeld waarmee je de waaier aan magazines ontdekt die het beste bij jou passen. Want wat je tekstuele voorkeur ook is, iedereen is welkom op mijnmagazines.be.

Credits:

Client: Roularta Media Group | Contact: Nele Baeyens, Carl Van den Hove, Stijn Brysbaert | Agency: Joe Public Belgium | Creation: Manuel Ostyn, Pieter Staes | Strategy: Mélanie Dalla-Riva | Sound: Studio Helsinki | Digital: Dickytall & Sons

www.joepublic.be

www.roularta.be

www.mijnmagazines.be


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Fightclub start Growth & AI Survey voor 2026

15-01-2026 | 16:00:00
De benchmark geeft inzicht in verschillen tussen koplopers en achterblijvers en laat zien waar kansen en knelpunten liggen.

Das Buro ontwikkelt positionering en identiteit voor Luxor Theater

15-01-2026 | 15:59:00
Met deze stap onderstreept het theater zijn rol als creatieve ontmoetingsplek voor alle Rotterdammers.

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Senior Projectmanager

15-01-2026 | 14:50:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Senior Projectmanager - Fulltime / parttime

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Medior Campagnestrateeg

15-01-2026 | 14:37:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Medior Campagnestrateeg - Fulltime / parttime

Richard Smoorenburg: Ik durf het bijna niet te vragen…

15-01-2026 | 11:23:00
De meest recente trend is dat CES een Adfest aan het worden is waarbij agencies proberen elkaar te overtreffen met agentic mediaplanners
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.