Joe Public ontwikkelt campagne De pijnlijke realiteit van reuma, te pijnlijk om te negeren

Het contrast tussen perceptie en werkelijkheid is de gedachte achter een positionerende merkcampagne van ReumaNederland die 12 oktober, WereldReumaDag, van start gaat. De campagne onder de noemer De pijnlijke realiteit van reuma, te pijnlijk om te negeren is in samenwerking met Joe Public ontwikkeld.

In de campagne, die wordt uitgerold via tv, online video, radio, outdoor, print en socials, komen voorbeelden aan bod van die pijnlijke realiteit.

Twee miljoen

Er leven in Nederland meer dan twee miljoen mensen met reuma. En er komen er steeds meer bij. Door reuma beschadigen gewrichten en spieren. De ziekte is niet te genezen, klachten worden vaak alleen maar erger. De impact van reuma op je leven en op de hele maatschappij wordt ondertussen enorm onderschat.

Credits:

ReumaNederland: Marije Hulsinga, Mir Blijleven, Jan-Willem Förch | Burea: Joe Public |  Creatie: Ruben van Dijk, Marcel Hartog, Mats Wilke | Strategie: Sanne Nobel, Eva Krook | Account: Eva Krook, Maaike van ’t Klooster | Productie: Fiona Jacob | Agency producer: Dylan Driessen | Regie: Simon Becks |  DOP: Noël Schoolderman | Fotografie: Annabel Oosteweghel | Edit: Johannes de Jong |  Soundlogo: Merlijn Snitker en Hielke Praagman |  Sound: Feike de Wit (Sound Circus) | Grading: Laurens Orij | Online: Ton Habraken

www.joepublic.nl

www.reumanederland.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bsmart ontwikkelt always-on systeem voor Kvibille

13-03-2026 | 11:58:00
Samen met merk- en bureauteam The Barn ontwikkelde Bsmart een contentmodel dat social media benadert als infrastructuur in plaats van als losse promotie.

Hans Anders vervolgt campagne met Koen Wauters

13-03-2026 | 11:28:00
Hans Anders zet de Belgische merkcampagne voort met een tweede tv-commercial, waarin Koen Wauters solo centraal staat.

Cheil Benelux haalt Hester Westland binnen als Account Director

13-03-2026 | 10:22:00
Eerder was zij werkzaam bij Monks en vervulde zij rollen bij Talpa Network en RTL Nederland.

[Vacancy] All Response Media has a position for Junior Digital Media Manager

13-03-2026 | 10:12:00
All Response Media is directly looking for Junior Digital Media Manager - Amsterdam

[Vacancy] All Response Media has a position for Digital Media Manager

13-03-2026 | 09:52:00
All Response Media is directly looking for Digital Media Manager - Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.