JAN (Hearst) & Another-Label lanceren modecollectie

JAN introduceert een mogelijkheid voor licentiesamenwerkingen, waarmee partners een koopkrachtige doelgroep op een vernieuwende manier kunnen bereiken. De modecollectie met Another-Label is de eerste samenwerking binnen dit nieuwe initiatief. 

Josephine Kay, hoofdredacteur JAN: "JAN en Another-Label zijn allebei ijzersterke Nederlandse merken die kwaliteit hoog in het vaandel hebben. Daarom voelde deze samenwerking als een match made in heaven!"

Over de collectie

De seasonless collectie bestaat uit 14 items. Verrassende elementen, zoals het exclusief ontworpen logo ter ere van de unieke samenwerking, voorzien in de internationale allure van de collectie. De bewuste keuze voor neutrale kleuren – zwart, offwhite en een prachtige grijsgroene tint – draagt bij aan het langer dragen en houden van de kleding. Speciaal voor de lancering stelde JAN een gerenommeerd team samen om een modeserie in Amsterdam te fotograferen, waar zowel JAN als Another-Label zijn opgericht.


Lotte Lampe, Founder Another-Label: "Oprechtheid en authenticiteit staan centraal, zowel in de persoonlijke klik als in het zakelijke partnerschap tussen onze merken."

Pop-up store

De lancering van de Another-Label x JAN-collectie wordt van vrijdag 13 tot en met zondag 15 september gevierd met een pop-upstore in het voormalig pand van Fashion for Good (Rokin 102) in hartje Amsterdam waar de collectie meteen gepast en gekocht kan worden. De vaste moderedacteuren van JAN zijn aanwezig voor persoonlijke stylingsessies die vooraf te boeken zijn, en het hele weekend is er een programma aan activaties en leuke extra’s voor het winkelpubliek.


Lees ook het interview met Josephine Kay en Lotte Lampeover de samenwerking.

De Another-Label x JAN-collectie is vanaf dinsdag 10 september te koop via www.another-label.com. De pop-up is geopend van vrijdag 13 tot en met zondag 15 september op Rokin 102, Amsterdam. 

www.hearst.nl

www.another-label.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een Data Analyst

26-05-2025 | 08:01:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar Data Analyst (32-36 uur)

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een Interim Product Owner

20-05-2025 | 09:08:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar Interim Product Owner – Harper’s Bazaar Business Club & Club Quote (Amsterdam)

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een Editor Cross Media bij Quest

01-05-2025 | 11:09:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar Editor Cross Media bij Quest

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een Digital Editor bij National Geographic

01-05-2025 | 10:49:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar Digital Editor bij National Geographic

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een Account Manager Cross Media

28-04-2025 | 09:25:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar Account Manager Cross Media

Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.