Intertoys en Modern Citizens lanceren speelse dino-campagne

Intertoys en creatief bureau Modern Citizens bundelen hun krachten voor een campagne rondom het speelgoed uit de Jurassic World Rebirth-lijn. In samenwerking met het Oertijdmuseum in Boxtel wordt de lancering ondersteund met een contentcampagne waarin de bekende ToyTesters centraal staan.

De campagne combineert educatie, spel en beleving. In het museum worden LEGO- en Mattel-producten uit de Jurassic World-lijn getest en vergeleken met echte fossielen. Zo wordt onder meer een LEGO T.rex geplaatst naast het fossiel van zijn prehistorische tegenhanger.

Spelen en ontdekken in het museum

Celvin de Bie, Head of Marketing Intertoys: "Binnen onze zien spelen – doet spelen contentstrategie zoeken we continue naar manieren om kids (en volwassenen) op bijzondere en impactvolle manieren te blijven bereiken en engagen met speelinspiratie en het benadrukken van de coolness rondom spelen. En wat is er cooler dan dinosaurussen?"

De opnames in het Oertijdmuseum sluiten aan bij de aankomende release van Jurassic World Rebirth, die traditioneel gepaard gaat met een uitgebreid aanbod nieuw speelgoed. Intertoys benut deze gelegenheid om met een thematische campagne het spelplezier tot leven te brengen.

Van museum naar Speelboek

De campagne wordt uitgerold via social media, het Intertoys PLAY platform, digitale folders, winkels en het nieuwe Intertoys Speelboek 2025. Daarmee richt de communicatie zich op meerdere contactmomenten met kinderen én ouders.

Twan van Empelen, Content Director Modern Citizens: "Wij geloven dat mensen méér verwachten van merken dan alleen een verkoopboodschap. Ze zoeken echte verbinding. In deze campagne doen we dat door spel, educatie en verwondering samen te brengen in een verhaal dat raakt."

Intertoys zet in op juni en juli voor de eerste fase van de campagne. In aanloop naar de feestdagen volgt een tweede serie content rondom speelgoedproducten binnen het Jurassic World-assortiment.

www.moderncitizens.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Figo Pet kiest Modern Citizens voor socialstrategie

24-11-2025 | 11:33:19
Het bureau ontwikkelt een always-on strategie met korte videoformats die merkbekendheid en consideration voor dierenverzekeringen moeten vergroten.

Intertoys viert Sinterklaas met grote speelgoedavonturen

03-11-2025 | 10:17:00
De commercial en de socialcampagne zijn ontwikkeld met socialmedia-agency Modern Citizens en digital activatiebureau Engaged.

Intertoys lanceert Speelboek 2025 op kinderinitiatief

16-10-2025 | 18:14:00
Het jaarlijkse Speelboek geldt al decennialang als het startsein van het speelgoedseizoen richting de feestdagen en het samenstellen van verlanglijstjes voor Sinterklaas en kerst.

Jos Govaart leidt nu ook Modern Citizens

19-08-2025 | 08:57:06
De uitbreiding van zijn rol past binnen de bredere strategie van Candid om klanten geïntegreerde oplossingen te bieden

STROOM breidt samenwerking met CEWE uit in Benelux

22-07-2025 | 13:47:00
Media- en performancebureau STROOM blijft verantwoordelijk voor de mediastrategie van CEWE in Nederland en België.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Fightclub geeft ticket weg voor BAM Congress 2025

25-11-2025 | 16:35:00
Fightclub organiseert een actie waarbij deelnemers kans maken op een ticket voor het BAM Congress 2025.

Smirnoff start wereldwijde Why Change a Good Thing-campagne

25-11-2025 | 14:28:26
De campagne richt zich op de culturele positie van het merk en de nadruk op constante smaak en kwaliteit.

Dirk van den Bosch: iO is agency, tech én consultancy

25-11-2025 | 12:04:00
In een gesprek met Bas Vlugt vertelt Dirk van den Bosch hoe iO werkt op het snijvlak van technologie, creatie, marketing en consultancy

Rick Franx: Social-first en bewijslast bij Abovo Maxlead

25-11-2025 | 11:31:00
In een gesprek met Marketing Report vertelt Rick Franx hoe de verschuiving van creatie naar bewijslast het werk fundamenteel verandert

Hotel L’Amour ontwikkelt derde hoofdstuk in ANWB-serie

25-11-2025 | 10:10:00
Het is het derde hoofdstuk in de serie ANWB helpt Nederland op weg, waarin de organisatie laat zien dat ondersteuning verder gaat dan pech onderweg.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.