Hubo wordt klant bij Abovo Maxlead

Na pitch onder mediabureaus heeft Hubo besloten klant te worden van Abovo Media, onderdeel van Abovo Maxlead. De samenwerking heeft betrekking op mediastrategie, -planning en -inkoop.

Hubo ondersteunt de Nederlandse doe-het-zelver via het eigen netwerk van 170 winkels verspreid over het hele land. Elke bouwmarkt wordt geleid door een zelfstandig ondernemer, waardoor klanten persoonlijk advies en op maat gemaakte oplossingen ontvangen.

Elbert Chang, Head of Marketing & E-commerce van Hubo: “Wij zochten een kwalitatieve mediapartner die onze mediastrategie kon aanscherpen. Het is cruciaal dat wij snel en met inzicht kunnen schakelen en dat er oplossingen aangedragen worden die zowel daadkrachtig als budgetvriendelijk zijn. Als uitdager in de markt zijn deze factoren essentieel om het verschil te maken. En dan werk je graag met een partij die je snapt en samen met je wil strijden voor het beste resultaat”.

Willem-Albert Bol, CEO Abovo Maxlead: “Naast de persoonlijke klik, moesten wij met relevante en scherpe inzichten komen. Hubo is enerzijds een nuchtere organisatie, maar anderzijds staan zij echt open om nieuwe wegen te bewandelen. Dus in termen van ons mediabeleid, gaat het om benutten van de beste media op dit moment en anderzijds de juiste ideeën om die groei te gaan realiseren. Wij gaan met plezier aan de slag om Hubo helpt verder op de kaart te zetten”.

www.abovomaxlead.nl

www.hubo.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Otrium lanceert campagne rond iconische O

08-05-2025 | 12:57:00
Online fashionplatform Otrium heeft een merkcampagne gelanceerd. De campagne is ontwikkeld in samenwerking met Born05, Talpa, Draft Digital en Abovo Media.

Abovo Maxlead jaagt op groei

13-04-2025 | 21:22:00
[Interview] Theun Eijkemans over zijn start als CEO bij Abovo Maxlead

De opposites attract-methode voor Total Video

03-04-2025 | 07:49:00
[Column] Niels Bruinsma (Abovo Maxlead) Waar in de mediabranche tegenwoordig veel aandacht naar uitgaat is het aanvullen van TV bereik met online video

[Vacatures] Abovo Media zoekt een Junior Out of Home Consultant

02-04-2025 | 08:12:00
Abovo Media is per direct op zoek naar een Junior Out of Home Consultant • Hoorn

Genomineerden voor de AMMA Awards 2025 bekend

27-03-2025 | 12:32:00
Tijdens de AMMA nominatieweek, die van 24 tot en met 27 maart plaatsvond, zijn alle kanshebbers voor de Annual Masters in Media Awards bekendgemaakt.

 

Gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.