Hotel L'Amour pakt voor Jumbo uit met 4 kerstcommercials

Hotel L’Amour heeft voor supermarkt Jumbo vier kerstcommercials ontwikkeld. Daarbij wil Jumbo de boodschap Kerst voor elkaar overbrengen.

In de 360-graden campagne, die van start is gegaan, staat het kerstassortiment van Jumbo centraal. De commercials draaien om de bekende Jumbo reclamefamilie; het gezin krijgt dit jaar bezoek van Robert ten Brink, oftewel dr. Love.

In de commercials wordt de bekende reclamefamilie gevolgd in aanloop naar het kerstdiner. Elk gezinslid maakt iets bijzonders mee, waardoor uiteindelijk een bont gezelschap bij elkaar aan tafel komt. Voor de dochter van het gezin is kerst alleen nog niet voor elkaar. Zij mist haar vakantieliefde uit Italië. All You Need Is Love-presentator Robert ten Brink schiet te hulp, waardoor uiteindelijk alle vier de commercials eindigen in een happy together eindplot.

All You Need Is…

Dit jaar is de supermarktketen een partnership aangegaan met de kerstspecial van het RTL4-programma All You Need Is Love. Robert ten Brink is zowel in de commercials te zien, als in verschillende social media content van Jumbo, met onder andere een dating-event in de winkel.

Tijdens de All You Need Is Love kerstspecial op 24 december 2024 bij RTL4 en Videoland, maakt Jumbo het mede mogelijk dat families en geliefden onder het genot van een kerstdiner met hun dierbaren worden herenigd.

De kerstcampagne van Jumbo heeft een 360-graden inzet bestaande uit video, radio, print, online, OOH, social content en een 76 pagina’s tellende huis-aan-huis verspreide folder.

Hoge GRP-druk

Jorieke de Vries-Goosen, directeur Marketing bij Jumbo: “We hebben het met deze campagne anders aangepakt. De GRP-druk is hoog in deze weken, dus hebben we om het wear-out effect te voorkomen, 4 verschillende commercials gemaakt, die verrassend in elkaar haken.

Daarnaast hebben we de campagne helemaal rond gemaakt door het partnership met All You Need Is Love, alsook door de extra social content met Robert ten Brink.

Met de boodschap Kerst voor elkaar willen we laten zien dat het niet uitmaakt hoe je de feestdagen doorbrengt, het gaat erom met wie je bent. Je hoeft je niet druk te maken om het eten, want wij helpen je met makkelijke en lekkere producten uit ons uitgebreide, verrassende en bijzondere kerstassortiment.

Het is echter niet voor iedereen vanzelfsprekend dat kerst voor elkaar is. Onze ruim 700 winkels in Nederland en België spelen dan ook een extra belangrijke rol deze periode, want we willen meer zijn dan alleen een plek om je boodschappen te doen. De collega’s in de winkel zijn er ook voor een praatje en een helpende hand.

Dit jaar kunnen klanten een kerstboodschap achterlaten op een kaart in de winkel. Iedere winkel laat een aantal van die wensen in vervulling gaan. Dat kan gaan om een boodschappenpakket voor een gezin dat het nodig heeft of een persoonlijke verrassing voor die buurman die iemand moet missen dit jaar. Zo willen we zorgen dat we voor zoveel mogelijk mensen kerst voor elkaar maken.”

www.hotellamour.nl

www.jumbo.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Hotel L’Amour ontwikkelt kerstcommercial HEMA

07-12-2025 | 22:19:00
Hotel L’Amour heeft de kerstcommercial voor HEMA ontwikkeld met als thema Het mooiste dat je kunt geven is liefde, met als centrale boodschap iets doen voor een ander

Hotel L’Amour ontwikelt Jumbo-kerstcommercial a la Dickens

06-12-2025 | 07:45:00
Hotel L’Amour heeft de Jumbo-kerstcommercial ontwikkeld onder de noemer a la Dickens. De boodschap is dat de mooiste kerst die je kunt wensen, met elkaar is en dat kerst niet helemaal perfect hoeft te zijn

Suite Rouge ontwikkelt kerstcommercial Kruidvat

06-12-2025 | 01:04:00
Kruidvat lanceert een door Suit Rouge (een label van Hotel L’Amour) ontwikkelde kerstcampagne waarin de kracht van liefde en verbondenheid centraal staan

Hotel L’Amour wint pitch Gamma

02-12-2025 | 18:05:00
Hotel L’Amour heeft de eerder uitgezette pitch van Gamma gewonnen. Daarmee neemt Gamma afscheid van het WPP-bureau VML waarmee het de afgelopen jaren samenwerkte

Hotel L’Amour ontwikkelt derde hoofdstuk in ANWB-serie

25-11-2025 | 10:10:00
Het is het derde hoofdstuk in de serie ANWB helpt Nederland op weg, waarin de organisatie laat zien dat ondersteuning verder gaat dan pech onderweg.
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Dentsu Creative tekent voor eindejaarsfilm Rabobank

15-12-2025 | 16:13:14
Centraal staat de rol die de bank speelt op dagelijkse momenten die voor klanten van belang zijn.

Rebranding van Whello krijgt vorm via eigen merchandise

15-12-2025 | 12:01:51
De kledinglijn met abstracte designs maakt het merkverhaal zichtbaar op de werkvloer en versterkt het werkgeversmerk.

NOISE kiest user-generated aanpak in vuurwerkcampagne

15-12-2025 | 11:27:00
NOISE maakt onderdeel uit van het Only-netwerk en bestaat deze maand 20 jaar.

[Vacatures] Key Agency zoekt een Community Manager / Webcare Agent

15-12-2025 | 09:23:00
Key Agency is per direct op zoek naar een Community Manager / Webcare Agent - 5-15 uur per week - Remote

Bruut en Rraarr lanceren documentaire voor Over Morgen

15-12-2025 | 09:20:00
De campagne stelt de menselijke waarde van zorg centraal en toont het dagelijks werk van zorgmedewerkers van dichtbij.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.