Hank van Dijk vertrekt als Managing Director van Yonego

Hank van Dijk, Managing Director van online marketingbureau Yonego, heeft aangekondigd per 1 november zijn functie neer te leggen. Na 6,5 jaar bij het bedrijf te hebben gewerkt, kiest hij ervoor zich weer te richten op zijn eigen advies- en interimpraktijk. Zijn beslissing is onder andere ingegeven door het dagelijkse reizen tussen zijn woonplaats Amsterdam en het kantoor in Breda.

Hank van Dijk begon bij Yonego op verzoek van oprichter Joris Toonders om het in 2003 opgerichte bureau als interim-manager te ondersteunen bij de overgang naar een volgende groeifase. Hij besloot al snel zijn interim-rol te laten varen en vast in dienst te treden.

Tijdens zijn periode bij Yonego heeft het bureau meerdere onderscheidingen ontvangen, waaronder een SAN Award en een Effie voor het werk met Schoonenberg, en dit jaar is er opnieuw een Effie-nominatie. Recentelijk behaalde Yonego de zevende plek in de overall ranglijst van de MT1000 van 2024, en werd het uitgeroepen tot nummer één in de categorie online marketingbureaus.

Hank van Dijk verlaat Yonego met vertrouwen in het huidige managementteam, dat bestaat uit Irene Krommendijk, Berita van Veen, Edward Stapel en Tom van Pinxteren. Hij heeft aangegeven vertrouwen te hebben in de verdere groei van het bureau.

www.yonego.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Els Dijkhuizen Transfer van het Jaar 2025

30-12-2025 | 11:02:00
De traditie wil dat wij in de laatste week van het jaar de Transfer van het Jaar bekend maken

SteamTalmark, Radancy en Kaliber winnen aanbesteding NS arbeidsmarktcommunicatie

30-12-2025 | 07:30:00
SteamTalmark, Radancy en Kaliber Interactive hebben een aanbesteding gewonnen van de Nederlandse Spoorwegen (NS) op het gebied van arbeidsmarktcommunicatie, concept & creatie

Jet de Ranitz eerder aangetreden als NPO Bestuursvoorzitter

29-12-2025 | 11:44:00
Jet de Ranitz blijkt op 17 december 2025 te zijn gestart als voorzitter van de Raad van Bestuur van de NPO

De voordelen van het uitbesteden van een MTO

24-12-2025 | 10:15:00
Maar hoe weet je eigenlijk of jouw medewerkers ook écht tevreden zijn? Daarvoor is een medewerkerstevredenheidsonderzoek (MTO) ideaal

Daniëlle Boskemper versterkt klantorganisatie van Persuade

24-12-2025 | 10:03:00
Persuade breidt het team uit met Daniëlle Boskemper. Zij treedt in dienst als Client Services Director en Head of Account.
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een Strategic Data Analyst

02-01-2026 | 12:52:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar Strategic Data Analyst

[Vacatures] DPG Media zoekt een Partnerships Manager eCommerce

02-01-2026 | 09:15:00
DPG Media is per direct op zoek naar Partnerships Manager eCommerce - Amsterdam

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een PR & Events Manager

02-01-2026 | 08:28:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar PR & Events Manager - Full-time · Amsterdam 

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Social Producer/Projectmanager

02-01-2026 | 08:09:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Social Producer/Projectmanager (hybride)

Natwerk en ARTIS realiseren actie rondom Mook Uhm

31-12-2025 | 17:01:13
Natwerk heeft samen met ARTIS een concept ontwikkeld om de geboorte van het olifantenkalf Mook Uhm te vieren
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.