Grand’Italia (GranFood) kiest Joe Public als creatief bureau
GranFood heeft Joe Public gekozen als zijn creatief bureau gekozen na een strategische en creatieve pitch dat eind 2023 is georganiseerd ten behoeve van het merk GrandItalia. GranFood is via GB Foods onderdeel van het van het Spaans/Catalaanse Grupo Agrolimen.
De afgelopen jaren werkte GranFoods met Y&R Amsterdam (WPP) dat inmiddels met Wunderman Thompson is opgegaan in het WPP-bureau VML.
Jeroen Stirnberg, Marketing Director van GranFoods: “We zijn eind 2023 begonnen met een bureau-oriëntatie en hebben toen met een aantal bureaus gesproken. Joe Public raakte meteen de goede snaar en bleef dat waarmaken gedurende het proces, zowel strategisch als creatief. Ze hebben veel kennis van de markt en weten hoe je creatief impact moet maken. We kijken uit naar de samenwerking.”
Jeroen van Eck, Strategy Director & mede-oprichter/eigenaar van Joe Public: “Grand’Italia is een iconisch merk in de Nederlandse supermarkt en we zijn enorm blij dat ze voor ons gekozen hebben. We kennen de markt goed en weten wat ons te doen staat.”
Antoine Houtsma, Managing Director & mede-oprichter/eigenaar van Joe Public: "Na Bier (Koninklijke Grolsch), Burgers (Burger King) en Boodschappen (ALDI Nederland) kunnen we nu ook Italiaans eten wegstrepen op ons pitch-boodschappenlijstje. Benvenuto GranFood B.V. en Grand'Italia"
Grand'Italia is overigens ondanks de naam niet Italiaans; het merk Grand'Italia wordt uitsluitend in Nederland gebruikt. In juni 2023 koos het merk voor Fitzgerald als bureau voor de influencer en pr-strategie.
De eerste uitingen van Joe Public zullen later in 2024 zichtbaar worden.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Bronzen Euro Effie maakt Joe Public Belgium’s Most Effective Agency
Joe Public ontwikkelt kerstcommercial ALDI met Andy van der Meijde
Joe Public ontwikkelt ALDI-commercial met teaser Andy van der Meijde
Joe Public wint pitch Almhof
Sanne van Kuijk: BUUT maakt financiële opvoeding makkelijker
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Dentsu Creative tekent voor eindejaarsfilm Rabobank
Rebranding van Whello krijgt vorm via eigen merchandise
NOISE kiest user-generated aanpak in vuurwerkcampagne
[Vacatures] Key Agency zoekt een Community Manager / Webcare Agent
Bruut en Rraarr lanceren documentaire voor Over Morgen
Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong