Giesbers Group stelt Philip van Gelder aan als Client Strategy Director

Giesbers Group, de bureaufamilie bestaande uit Giesbers Retail, Hippo Creative Studios en Enabl Digital, versterkt haar positie in de markt van full service bureaus met het aantrekken van Philip van Gelder als Client Strategy Director.

Daarmee kunnen klanten als PLUS, Intergamma, DA, Wibra, Superunie en Action voortaan rekenen op de strategische en creatieve denkkracht die Van Gelder toevoegt aan het portfolio van conceptontwikkeling, creatie en de 360 uitrol naar radio, tv, online, (digitale) folders en magazines.

Loopbaan

Philip van Gelder werkt eerder als marketingmanager bij Fatboy en als Brand manager bij Leen Bakker. Bij verschillende bureaus was hij verantwoordelijk voor accounts zoals Unilever, Jumbo en Primera. Met de komst van Philip bouwen de broers Jorg en Sybren Giesbers verder op het fundament dat vader Eddy Giesbers heeft gelegd.

Meerwaarde

Jorg Giesbers: “We zetten (retail)merken al 50 jaar in hun kracht met de ontwikkeling en invulling van hun merk op alle denkbare niveaus. Met de kennis en ervaring van Philip voegen we direct strategische en creatieve meerwaarde toe en kunnen we onze klanten nog beter helpen om hun merk te positioneren, te onderscheiden en hun boodschap over alle kanalen heen consistent over te brengen.”

Philip van Gelder: “De bureaugroep bedient prachtige merken die zich in sterk concurrerende markten bevinden. Ik kijk er enorm naar uit om samen met deze klanten het volledige potentieel van hun merk te ontdekken én te benutten. Samen een goed doordacht merkfundament bouwen en borgen maakt het voor marketeers makkelijker en leuker werken. En het helpt de teams binnen de Giesbers Group om super creatief werk te maken waar de doelgroep zijn spaarzame aandacht aan wil besteden. In deze markt kan dat voor een merk het verschil maken tussen uitdoven en uitblinken.”

Naast werk voor de klanten van de Giesbers Group zal Philip zich samen met de Giesbers broers gaan bezighouden met de bekendheid en perceptie van de drie merken binnen de groep: Giesbers Retail, Hippo Creative Studios en Enabl Digital. Hiermee krijgen de bureaus individueel en als groep meer zichtbaarheid, waarmee de komst van nieuwe klanten wordt aangemoedigd.

www.giesbersgroup.com

www.hippocreativestudios.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Flemming in campagne met LiGA: Muziek verbindt jong en oud

09-09-2025 | 10:44:00
We spraken met Maud Heemskerk en Lennard Freij over de totstandkoming, de uitdagingen en de bredere merkstrategie achter ChatDuets.

Teamleader en SuperRebel lanceren e-facturatiecampagne

09-09-2025 | 10:22:51
In 2026 stappen Belgische ondernemers verplicht over op digitale facturatie. Voor Teamleader België vormt dit het moment om ondernemers te ondersteunen

[Vacatures] Kinesso zoekt een Junior SEA Specialist

09-09-2025 | 09:29:00
Kinesso is per direct op zoek naar een Junior SEA Specialist - Amsterdam

Soilmates lanceert Ugly Gems Guide met Happiness Amsterdam

09-09-2025 | 09:21:10
Soilmates en bureau Happiness Amsterdam introduceren de Ugly Gems Guide, een alternatieve restaurantgids die smaak boven uiterlijk stelt.

[Vacatures] iO zoekt een Marketplaces Advertising Specialist

09-09-2025 | 08:50:00
iO is per direct op zoek naar Marketplaces Advertising Specialist - Campus Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.