Food Cabinet ontwikkelt Europese campagne voor zacht fruit

Food Cabinet heeft de pitch gewonnen voor een Europese campagne ter promotie van zacht fruit in Nederland, België en een deel van Duitsland. De campagne richt zich op de consumptie van aardbeien, frambozen, rode en blauwe bessen en bramen onder jongvolwassenen.

Focus op gezond, vers en gemak

Jongvolwassenen tussen 18 en 35 jaar eten minder zacht fruit dan aanbevolen voor een gezond dieet. De campagne speelt in op hun voorkeuren voor gezonde, verse en gemakkelijke voeding. Zacht fruit past hierin vanwege de eigenschappen: vers, weinig of geen verpakking, direct eetbaar en voedzaam. De promotiecampagne wordt zichtbaar via social media, online kanalen, PR en promoties op de winkelvloer, met een focus op de zomerperiode waarin lokaal zacht fruit ruim beschikbaar is.

Europese samenwerking

De campagne maakt deel uit van Enjoy, it's from Europe!, een Europees programma dat duurzame en gezonde agrarische producten promoot. Het initiatief wordt uitgevoerd door een consortium bestaande uit GroentenFruit Huis, ZLTO, Glastuinbouw Nederland, NFO, Stichting Berry Promotions en Simply the Bes. Het is de eerste gezamenlijke Europese zachtfruitcampagne in deze drie landen.

Expertise in voedingscampagnes

Wilco van den Berg, Marktexpert bij GroentenFruit Huis: "De doorslaggevende factor bij onze keuze voor Food Cabinet is hun recente ervaring met soortgelijke promotiecampagnes en hun affiniteit met de productgroep zacht fruit."

Sebastiaan Aalst, Strategisch Directeur van Food Cabinet: "Deze campagne past perfect bij Food Cabinet omdat we hierin onze diepgaande kennis van voedselvoorkeuren van consumenten kunnen gebruiken. We zetten onze expertise, strategie en netwerk in om mensen te verleiden tot gezondere keuzes."

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Lynk & Co lanceert campagne rond vernieuwde 01

01-08-2025 | 14:00:00
Lynk & Co trapt eind juli 2025 af met een grootschalige Europese campagne ter ondersteuning van de vernieuwde Lynk & Co 01.

[Vacancy] VML has a position for E-commerce Business Analyst

01-08-2025 | 13:08:00
VML is directly looking for E-commerce Business Analyst , Amsterdam

[SHOWREEL!] VENGEAN

01-08-2025 | 12:55:00
VENGEAN is een creatief brandingbureau, opgericht in 2021. Met een missie om impact te creëren door ondernemingen vol energie vooruit te helpen

[Vacancy] VML has a position for Technical Business Analyst

01-08-2025 | 12:50:00
VML is directly looking for Technical Business Analyst - Amsterdam

Bram Holzapfel: Branding is het hart van je bedrijf

01-08-2025 | 12:48:00
Bram Holzapfel, Executive Creative Director en medeoprichter, sprak met Marketing Report over het businessmodel van het bureau

Gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.