EY verbindt naam aan Gouden Kalveren Gala

Accountants- en adviesorganisatie EY breidt de samenwerking met het Nederlands Film Festival uit en wordt naamgever van het Gouden Kalveren Gala. 

Mensen verbinden met verhalen

Jeroen Davidson, voorzitter van de raad van bestuur van EY Nederland: "Filmmakers verbreden het venster op de wereld en verbinden mensen met de verhalen die zij vertellen. Filmmakers, van jong talent tot de winnaars van de Gouden Kalveren, zijn onmisbaar in het vertellen van verhalen waardoor mensen worden geraakt, verbonden en geïnspireerd. We gaan voor een breed en meerjarig partnership waar we over en weer leren en inspireren."

Silvia van der Heiden, Algemeen Directeur van het Nederlands Film Festival: "EY is een betrokken partner die meedenkt om filmtalent te ondersteunen: van studentencompetitie tot en met het Gouden Kalveren Gala. Als naamgever van het EY Gouden Kalveren Gala zorgt EY ervoor dat de cirkel rond is: van springplank voor talent tot het podium van de Gouden Kalveren."

EY Talent Award

De samenwerking met het Nederlands Film Festival (NFF) omvat ook de ondersteuning van opkomend filmtalent in de vorm van de EY Talent Award — onderdeel van de NFF Studentencompetitie. Door zich nu ook te verbinden aan het Gouden Kalveren Gala omarmt EY de gehele Nederlandse filmwereld: van jong talent tot de gevestigde makers. Het EY Gouden Kalveren Gala is het slot van het filmfestival. Deze viering van film en zijn makers sluit op vrijdag 29 september af in Stadsschouwburg Utrecht met een gala-avond.

NFF 2023

De 43e editie van het Nederlands Film Festival vindt plaats van 22 tot en met 29 september 2023. De voorverkoop van een selectie evenementen is al gestart. 

www.filmfestival.nl

www.ey.com

Lees ook:

Pathé brengt filmervaring naar kinderziekenhuizen

18-12-2025 | 08:56:00
Met Pathé Aan Bed kunnen kinderen die opgenomen zijn, vanuit hun ziekenhuisbed films kijken via Pathé Thuis.

IFFR maakt competitieprogramma 2026 bekend

16-12-2025 | 13:14:00
International Film Festival Rotterdam heeft het programma bekendgemaakt voor de Tiger Competition, Big Screen Competition en Tiger Short Competition

TheAnyThing opent privébioscopen in Pathé Eindhoven

11-12-2025 | 12:08:00
Het Nederlandse bedrijf, dat als eerste ter wereld een privébioscoopconcept introduceerde, breidt daarmee zijn samenwerking met Pathé verder uit.

Pathé introduceert bioscoopstoel als kerstornament

18-11-2025 | 18:07:00
Pathé brengt dit jaar een kerstornament uit: een miniatuur van de rode bioscoopstoel.

Selmore lanceert feestdagencampagne voor Bioscoopbon

18-11-2025 | 10:11:00
De campagne is eenvoudig opgebouwd: een herkenbare situatie en een filmische setting met een vleugje droge humor


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Fitzroy zet imperfectie centraal in parfumcampagne

29-12-2025 | 10:54:41
Fitzroy ontwikkelde het volledige merkplatform, de strategie, verpakking en campagne voor Christian Alexander.

SEA Water positioneert Santa als waterambassadeur

23-12-2025 | 10:55:00
Na jarenlange samenwerking met een wereldwijd frisdrankmerk verruilt Santa Claus zijn vertrouwde rol voor een positie bij SEA Water.

Philips en Prusa lanceren Gen Fix in Praag

22-12-2025 | 15:08:00
Philips heeft samen met Prusa Gen Fix gelanceerd Met het programma leren kinderen en gezinnen praktische reparatievaardigheden via 3D-printen

Rodger Werkhoven: Schadenfreudevrije kerst gewenst, allemaal!

22-12-2025 | 11:54:00
Beeld- en mediatechnoloog Rodger Werkhoven droeg op uitnodiging van OpenAI vanaf ’21 bij aan de ontwikkeling van DALL·E en ’t inbouwen ervan in ChatGPT.

[Vacatures] DPG Media zoekt een Accountmanager Vtwonen

22-12-2025 | 08:16:00
DPG Media is per direct op zoek naar Accountmanager Vtwonen - Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.