Esther Overmars verlaat Springbok

Esther Overmars, een bekende naam in de industrie, heeft Springbok verlaten.

Ze kwam voorjaar 2021 binnen bij dawn als Strategy Director. Een jaar later werd ze Strategy Lead. Dawn werd overgenomen door en ging op in Spingbok.

Esther Overmars heeft een hoogwaardig cv opgebouwd. In de perdiode 2011 - 2017 werkte ze voor UM, ook daar eerst als Strategy Director, later als Strategy Lead.

Daarna werkte ze vier jaar lang voor N=5 als Strategy Director.

In de afgelopen jaren was ze jurylid bij de AMMA, ADCN, Eurobest en Cannes Lions.

Esther Overmars: "Deze week trok ik voor de laatste keer de deur achter me dicht bij Springbok Agency.  Daar hing drie jaar geleden - op mijn eerste dag - nog het bordje dawn aan de gevel. David Snellenberg en Inge Ligthart gaven mij vanaf dat moment alle ruimte en vertrouwen als Strategy Lead. Ik heb zoveel geleerd en genoten. Dawn werd Springbok; er veranderde veel en toch ook niet. Met hetzelfde enthousiasme voor goed strategisch en creatief werk hebben we samen elke dag aan mooie projecten voor onze klanten gewerkt. De parels zijn voor mij de nieuwe positionering en campagne voor UWV, de herpositionering van de Baak - waarvoor we een zilveren Effie wonnen - en sinds kort het purpose-gedreven Vattenfall helpen om de positie in de Nederlandse markt te verstevigen."

Het is nog niet bekend wat Esther Overmars gaat doen.

www.springbokagency.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Dentsu Creative tekent voor eindejaarsfilm Rabobank

15-12-2025 | 16:13:14
Centraal staat de rol die de bank speelt op dagelijkse momenten die voor klanten van belang zijn.

Rebranding van Whello krijgt vorm via eigen merchandise

15-12-2025 | 12:01:51
De kledinglijn met abstracte designs maakt het merkverhaal zichtbaar op de werkvloer en versterkt het werkgeversmerk.

NOISE kiest user-generated aanpak in vuurwerkcampagne

15-12-2025 | 11:27:00
NOISE maakt onderdeel uit van het Only-netwerk en bestaat deze maand 20 jaar.

[Vacatures] Key Agency zoekt een Community Manager / Webcare Agent

15-12-2025 | 09:23:00
Key Agency is per direct op zoek naar een Community Manager / Webcare Agent - 5-15 uur per week - Remote

Bruut en Rraarr lanceren documentaire voor Over Morgen

15-12-2025 | 09:20:00
De campagne stelt de menselijke waarde van zorg centraal en toont het dagelijks werk van zorgmedewerkers van dichtbij.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.