Eerste namen bekend voor ADsterdam Creativity Festival 2025

ADsterdam Creativity Festival, dat plaatsvindt op 27 juni bij LIEF events in Sloterdijk, Amsterdam, heeft de eerste sprekers en artiesten aangekondigd. Het festival, georganiseerd door Publicis Groupe Nederland in samenwerking met ADCN | Club for Creativity en Soundsright, brengt de creatieve industrie opnieuw samen.

Muziek vormt een belangrijk onderdeel van het programma. Producer en live performer Jack Shore, bekend van zijn internationale succes en virale prestaties op sociale media, treedt op. Recent stond hij op het podium van Paaspop en later dit jaar volgt Hullabaloo, maar eerst is hij te zien op ADsterdam, mogelijk gemaakt door Soundsright.

Creativiteit, innovatie en samenwerking centraal

Anouk Facee Schaeffer, verantwoordelijk voor ADsterdam bij Publicis Groupe Nederland, kijkt uit naar de derde editie. Anouk Facee Schaeffer: "Met dit festival zetten we een platform neer waar creativiteit, innovatie en samenwerking samenkomen. De eerste namen beloven een divers en inspirerend programma dat verder zal bijdragen aan onze missie om de creatieve sector te versterken."

Naast muziek is er volop aandacht voor actuele ontwikkelingen binnen de creatieve industrie. Selim Unlusoy, TEDx-spreker en Global Head of A.I. bij LePub Milan, spreekt over de impact van kunstmatige intelligentie op creativiteit en menselijke emoties.

Workshops en panelgesprekken over actuele thema’s

Het programma biedt een mix van panel talks en workshops. Stefanos Constantinou van Highsnobiety en Steph Morrow van Studio Worrom bespreken de invloed van diversiteit, gelijkheid en inclusie op de creatieve sector. Edson Sabajo, oprichter van het Nederlandse merk Patta, en Dinesh Sonak van Creative Gym geven een workshop waarin nieuwsgierigheid als motor voor creatieve groei wordt ingezet, geïnspireerd op hiphop en tennis.

In de komende weken maakt ADsterdam meer namen bekend. Updates en programma-informatie zijn te vinden via de website van het event:

www.ADsterdamFestival.com

www.publicisgroupe.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Bauer Media Outdoor met SUPR Spot Postcode Loterij

31-12-2025 | 13:20:00
Nationale Postcode Loterij is, dankzij Publicis Groupe en Bauer Media Outdoor, de eerste adverteerder die die zichtbaar is bij Jumbo Korneef op SUPR Spot locaties

25 opmerkelijke account wins in 2025

31-12-2025 | 12:45:00
Door het jaar heen publiceert Marketing Report over vele tientallen account wins

The Magnum Ice Cream Company kiest Publicis als mediapartner

23-12-2025 | 12:12:00
De benoeming volgt op een pitch met mediabureaus en vormt een belangrijke stap in de transformatie van TMICC naar een zelfstandige organisatie.

LePub en Heineken stimuleren echte gesprekken

17-12-2025 | 09:27:15
Met de pilot Could Have Been a Heineken willen de partijen mensen stimuleren om minder te communiceren via audio en vaker face-to-face af te spreken.

Publicis Groupe viert 100 jaar met AI-film over veerkracht

04-12-2025 | 14:09:27
Onder leiding van Publicis Conseil vertelt de productie A Lion Never Gives Up het verhaal van een eeuw vol transformatie, vastberadenheid en heruitvinding, van de oprichting in Montmartre tot de opkomst van kunstmatige intelligentie.

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Antal Van Pelt: Goede voornemens voor merken, stop eens met rennen

06-01-2026 | 12:34:00
Marketing Mores – een maandelijkse column over de ongeschreven regels, gebruiken en cultuur van de branche. In deze editie vertelt Antal van Pelt over de typische verschijnselen van ons vak en de branche.

VriendenLoterij zet winnaar Linda centraal in campagne

06-01-2026 | 10:52:00
De commercial zet sterk in op emotie en storytelling en sluit aan bij de merkstrategie Elke Dag Plezier.

Diederik Breijer verlaat United Playgrounds

06-01-2026 | 10:10:00
Diederik Breijer verlaat United Playgrounds. In januari 2022 startte Diederik Breijer met investeerder Standard Investment, United Playgrounds.

[Vacancy] VML has a position for Microsoft Marketing Coordinator: Events

06-01-2026 | 10:06:00
VML is directly looking for Microsoft Marketing Coordinator: Events (Dutch) - Amsterdam

[Vacatures] UNLIKE zoekt een Social Advertiser

06-01-2026 | 09:46:00
UNLIKE is per direct op zoek naar Social Advertiser 
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.