
Dj Kai Merckx naar middagshow op JOE
Vanaf het nieuwe jaar is radio-dj Kai Merckx te horen op de radiozender JOE. Hij gaat daar de middagshow presenteren van 16:00 uur tot 19:00 uur. Eerder werd al bekend dat het duo Coen Swijnenberg & Sander Lantinga én Dennis Ruyer overstappen naar JOE.
Middagshow
Iwan Reuvekamp, programmadirecteur JOE: "Met zijn jaren ervaring brengt Kai humor en entertainment in de middagshow. Hij is bovendien muzikaal en weet luisteraars te boeien met mooie verhalen. Kai is de juiste persoon voor deze prominente plek."
Kai Merckx: "Gaat hij nu óók een quote geven over 'fantastisch om te bouwen aan een nieuwe zender?' Ja, dat doet-ie, want dat is het ook! Ik kijk ernaar uit om na de avond op Qmusic nu het einde van de middag in te luiden op JOE, als de luisteraars via Coen & Sander en Dennis bij mij aankomen voor een leuke middagshow met tijdloze muziek."
Radiotak van DPG Media
De radiozender JOE is op 1 september begonnen met uitzenden op een landelijk FM-netwerk dat DPG Media heeft bemachtigd. JOE is daarnaast ook in heel Nederland te ontvangen op DAB+ en online. De zender draait tijdloze en herkenbare hits uit de 70s, 80s en 90s. JOE richt zich op volwassen luisteraars die vol in het leven staan en herinneringen ophalen in de muziek. De radiotak van DPG Media bestaat naast JOE uit de radiozender Qmusic. JOE is dertien jaar geleden in België van start gegaan.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
[DutchMedia Podcast] over NPO, DPG Media en de ACM
Brandkast! Aflevering 17: Marketing in de zorg
DPG Media 2024: omzetgroei, resultaat NL blijft achter
AD en DPG Media verhuizen naar de Coolsingel
Rijksmuseum en Donald Duck trekken 60 procent ander publiek
Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen