DELTA kiest N=5 als lead agency voor branding en campagnes

Telecomprovider DELTA heeft N=5 gekozen als lead agency voor branding en campagnes. De samenwerking is volgens DELTA voor meerdere jaren. Sinds 2021 voert DELTA campagne om zijn bekendheid te vergroten en zijn positie als glasvezelexpert op te bouwen in Nederland.

De afgelopen jaren werkte DELTA samen met Fightclub. DELTA zetten de pitch die geldt voor de merken DELTA en DELTA Zakelijk in maart 2024 uit. Het merk Caiway voert een eigen beleid op het gebied van zijn marketing.

Een woordvoerder zegt desgevraagd dat DELTA een goede samenwerking heeft gehad met Fightclub. Volgens het bedrijf is het zich aan het voorbereiden voor de situatie waarin de rol als internetprovider steeds belangrijker wordt aangezien de voltooiing van de glasvezel-uitrol in Nederland in zicht komt. Daar gaat N=5 invulling aan geven.

De marketingteams van b2c en b2b gingen samen op zoek naar een bureaupartner onder begeleiding van creative consultant Peter van Leeuwen van Leone BV.

Mariska van der Hulst, Manager Brand & Corporate Communication: “Wij hebben de afgelopen jaren een sterke positie opgebouwd als glasvezelexpert en onze naamsbekendheid is fors gegroeid dankzij onze campagne- en mediastrategie. We bereiden ons nu voor op een volgende fase waarin we onze positie in Nederland verder gaan versterken. Dat betekent niet dat we het helemaal anders gaan doen, maar doorbouwen op het fundament dat we in de afgelopen jaren hebben gelegd. We hebben er het volste vertrouwen in dat we met N=5 samen ons merk een stap verder kunnen brengen.”

Monique Bergers, Managing Director N=5: “Bij N=5 klopt het hart nog altijd voor telecom. We zijn dan ook heel blij dat DELTA voor ons heeft gekozen. Niet alleen vanwege onze ervaring, maar ook vanwege het open en ondernemende karakter van het merk, dat goed past bij ons DNA. Tijdens het pitchproces was de klik en energie tussen de teams aan beide kanten duidelijk voelbaar. We kijken er enorm naar uit om samen met team DELTA het merk verder uit te bouwen.”

Het eerste werk met N=5 zal vanaf begin 2025 zichtbaar zijn.

www.nis5.nl

www.delta.nl

www.deltafiber.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Anne Stokvis: Wat de sportpers kan leren van NBC

12-02-2026 | 17:28:00
In plaats van klagen, kan de Nederlandse sportpers beter naar NBC kijken.

Anne Stokvis en Monique Bergers: Campagne 113 geslaagd als gesprek opent en taboe verkleint

26-01-2026 | 19:02:00
113 Fonds heeft samen met N=5 de campagne Lessen voor het Leven ontwikkeld om aandacht te vragen voor zelfdoding bij jonge mensen tot 30 jaar

Creatieve sector schaart zich achter campagne 113 Fonds

19-01-2026 | 12:22:00
De campagne is ontwikkeld in samenwerking met onder meer The Committed Agency, Martin van Zwol, Merlin Studio en Nozem Films.

N=5 ontwikkelt campagne en visuele identiteit Simon Lévelt

12-01-2026 | 14:07:00
Simon Lévelt lanceert een merkidentiteit en campagne onder de naam Vol van avontuur.

25 opmerkelijke account wins in 2025

31-12-2025 | 12:45:00
Door het jaar heen publiceert Marketing Report over vele tientallen account wins
 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Emotie presteert beter dan technologie in reclame

20-02-2026 | 14:18:00
Emotioneel storytelling blijkt de krachtigste drijfveer voor reclamesucces, volgens onderzoek van System1 dat campagnes van de Winterspelen 2026 en de Super Bowl analyseert

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Consultant (medior/senior)

20-02-2026 | 08:41:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Consultant (medior/senior) - Fulltime/Parttime

[Vacancy] VML has a position for PXM - Technology Director

20-02-2026 | 08:11:00
VML is directly looking for PXM - Technology Director - Amsterdam

Somehow en PINK lanceren campagne Humanistisch Verbond

19-02-2026 | 15:53:00
Precies 80 jaar na de oprichting lanceert het Humanistisch Verbond een landelijke merkcampagne, ontwikkeld door Somehow en PINK.

Modern Citizens volledig geïntegreerd in Brand Potential

19-02-2026 | 15:23:00
Brand Potential stapt af van het traditionele agency-model en organiseert zich voortaan als partnerstructuur. Het digitale bureau Modern Citizens gaat volledig op in de organisatie.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.