Decathlon sponsor 
World Padel Tour Amsterdam Open

Decathlon en de World Padel Tour (WPT) Amsterdam Open zijn een samenwerking overeengekomen die het sportmerk tot en met 2024 als naamgever verbindt aan het padeltoernooi.

Populariteit padel groeit

Lisa Noraz, CEO van Decathlon Nederland: "De populariteit van padel is de afgelopen jaren extreem hard gegroeid en wij verwachten dat deze groei blijft doorzetten. Zodoende is het één van de sporten waarop Decathlon zich de komende jaren zal blijven concentreren. Deze samenwerking draagt bij aan onze visie move people through the wonders of sport; met de WPT Decathlon Amsterdam Open willen we mensen inspireren om deze mooie sport te beoefenen."

John van Lottum, toernooidirecteur WPT Amsterdam: "De kracht van Decathlon is dat zij padel toegankelijk maken voor een brede doelgroep. In het internationale padelcircuit is het merk intussen niet meer weg te denken, professionals gebruiken hun producten en iedere sporter heeft wel een product van Decathlon in huis. Dit partnership is echt een perfect match, want het geeft ons de mogelijkheid om de WPT Decathlon Amsterdam Open – en padel in het algemeen – in het hele land onder de aandacht te brengen bij het grote publiek."

Decathlon: 1.750 vestigingen in 70 landen

De WPT Decathlon Amsterdam Open vindt van 11 tot en met 15 oktober 2023 plaats in AFAS Live, recht tegenover de vestiging Decathlon Arena, op de Johan Cruijff Boulevard. Dat was in 2000 het allereerste Decathlon-filiaal in Nederland. Het van oorsprong Franse sportmerk werd in 1976 opgericht, heeft in ons land inmiddels 21 vestigingen, is wereldwijd gegroeid tot ruim 1.750 winkels in meer dan 70 landen en verkoopt producten voor meer dan 100 sporten. Deze producten worden door Decathlon zelf ontworpen, ontwikkeld en getest.

Sjoerd Dijkstra, Commercieel Manager Padel Decathlon Nederland: "Met de WPT Decathlon Amsterdam Open hebben we een uitgelezen mogelijkheid om een nog groter publiek in Nederland in aanraking te laten komen met deze fantastische sport. Al sinds de jaren ’90 zijn we bezig met het ontwikkelen van producten voor padel. Dit doen we in Madrid, onder andere in samenwerking met Horacio Álvarez Clementi, de Argentijnse coach en voormalig nummer 1 van de wereld. Intussen is ons assortiment uitgegroeid tot een breed en kwalitatief aanbod voor zowel topsporters als recreatieve spelers, waar zelfs de profs Maxi Sánchez en Lucía Sainz op de internationale tour mee spelen."

Woensdag 11 oktober Dutch Day

World Padel Tour (WPT) Decathlon Amsterdam Open wordt georganiseerd door Triple Double, Golazo Sports en Deux Agency. Founding partners Timeless Investments en Kroonenberg Groep haalden het toernooi in 2022 naar Nederland en zij zijn momenteel samen met de KNLTB licentiehouder. De eerste editie vorig jaar in de Centrale Markthal was direct een succes, zowel qua aantallen toeschouwers als in mediabereik. De reguliere entreetickets voor het finaleweekend in AFAS Live zijn inmiddels al uitverkocht. Voor de overige dagen zijn nog kaarten beschikbaar, zoals voor Dutch Day op woensdag 11 oktober, wanneer alle Nederlandse topspelers in actie komen.

www.decathlon.nl

www.worldpadeltouramsterdam.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Unilever officiële sponsor van UEFA Women's EURO 2025

07-02-2025 | 09:19:00
Merken uit Unilevers Foods- en Personal Care-divisies zijn aangesteld als officiële sponsors van de UEFA Women’s EURO 2025.

a.s.r. hoofdsponsor Avond4daagse

07-02-2025 | 08:00:00
Het doel van de samenwerking is om het lokale karakter van het evenement te versterken en meer kinderen en ouders te stimuleren om deel te nemen. Het partnership loopt voor een periode van vier jaar.

Mønaerk en season four lanceren Equipe

07-02-2025 | 08:00:00
Het label biedt een op maat gemaakte benadering voor sporters die hun merkstrategie willen versterken.

Booking.com wordt sponsor van Drivetime-show Capital Radio

24-01-2025 | 10:00:00
Booking.com, het digitale reisplatform, wordt sponsor van de Drivetime-show van Capital, het muziekmerk in het Verenigd Koninkrijk.

IKEA en Mojo winnen Best Brand Activation Award bij European Festival Awards

17-01-2025 | 15:28:00
IKEA en Mojo hebben een Best Brand Activation Award gewonnen bij de European Festival Awards. Dit zijn prijzen voor festivals

Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.