[De Belofte 2023] Tessa van der Starre over Anouk van Delft

Tijdens Cross Media Awards 2023 op 18 oktober in PHIL Haarlem wordt bekendgemaakt wie De Belofte 2023 is. Wij vragen mensen die staan genoteerd in de M100 lijsten 2023 om één persoon voor te dragen. De Jury van de Cross Media Awards kiest eerst de genomineerden en daarna de winnaar.

De voordracht van Tessa van der Starre is Anouk van Delft, client manager bij EssenceMediacom.

Media powerhouse

Anouk van Delft is een media powerhouse! Niet alleen begrijpt zij de complexiteit van het mediavak, maar tegelijkertijd kan zij als geen ander het vertrouwen van klanten winnen en weet ze iedere dag weer bij collega’s een glimlach op het gezicht te toveren. Met gemak managed ze accounts als Coca-Cola, en de ‘breakthrough ideeën’ komen door haar tot leven.

Uitzonderlijk verfrissend

Haar eerlijke mening is misschien niet altijd wat je wílt horen, maar wel wat je moét horen. En dat is uitzonderlijk verfrissend in deze tijd! Dit leidt bij klanten en collega’s snel tot een groot vertrouwen en de meest inspirerende gesprekken. 

Anouk is twee jaar geleden gestart als Client Executive bij EssenceMediacom, en werkt inmiddels als Client Manager.

www.essencemediacom.com

Lees ook:

[Vacatures] HYPR Media zoekt een Stagiair

12-06-2025 | 09:49:29
HYPR Media is per direct op zoek naar een Stagiair

WPP-topman Mark Read treedt terug, opvolger nog onbekend

11-06-2025 | 14:42:00
Mark Read stapt eind dit jaar op als CEO van WPP. Daarmee komt na ruim dertig jaar een einde aan zijn loopbaan bij het reclamebedrijf

Publicis Groupe wint wereldwijde mediabureaupitch van Mars

11-06-2025 | 14:35:00
Publicis Groupe neemt het wereldwijde mediabudget van Mars over van WPP. De overeenkomst, ter waarde van ongeveer 1,7 miljard dollar

Boost je Buurt-campagne in samenwerking met Publicis Groupe

10-06-2025 | 12:13:00
Gemeente Amsterdam is gestart met de derde editie van Boost je Buurt, een campagne die lokale impactondernemers in de stad ondersteunt.

Countdown to Cannes - Mariia Buchkaryk, OMD

09-06-2025 | 09:00:00
In the countdown to Cannes Lions, MarketingReport will be introducing you to the RA*W Summercourse 2025 delegation

De Belofte wordt mede mogelijk gemaakt door Result Recruitment


www.resultrecruitment.nl

Gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.