DCVF benoemt Sanne Demir tot transitiemanager

Sanne Demir is bij activatiebureau DCVF benoemd tot transitiemanager. Zij is sinds oktober 2019 werkzaam voor DCVF als strateeg en gedragsdeskundige en blijft deze functie ook uitoefenen, zij het dat haar focus meer op de transitie zal liggen.

Volgens Sanne Demir gaat het goed met DCVF, maar wordt het roer omgegooid omdat AI alles opschudt. In haar functie als transitiemanager zal ze DCVF door de AI-transitie heenbegeleiden naar een organisatie met eigen technologie, vernieuwde werkprocessen, flexibiliteit en meer creatieve power. Daarbij zal ze er volgens eigen zeggen voor moeten waken de basis van bijna 30 jaar activatiekracht niet te laten verwateren.

Sanne Demir zal samenwerken met Feby van Geest als procesmanager en Jorine Idzinga als tech lead, met de directie Niels Braat en Coen Zuijdervliet, sparringspartner Michael van Kerkwijk, experiment initiator Erwin Wiering en anderen.

DCVF dat staat voor De Combinatie van Factoren, bestaat sinds 1997.

www.dcvf.nl

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] De Combinatie van Factoren zoekt een Lead AI Engineer

20-01-2026 | 08:49:00
De Combinatie van Factoren (DCVF) is per direct op zoek naar een Lead AI Engineer - Fulltime · Amsterdam

Age Yska: Merkbouw is de motor, performance de versneller

16-01-2026 | 14:29:00
Age Yska is marketing manager bij edding. In de lijst van de top 250 meest invloedrijke marketeers staat hij dit jaar op plek 165

DCVF richt eigen AI-team en adviesraad op

11-11-2025 | 14:13:36
Met een duidelijke structuur, eigen ontwikkelteams en eerste agents in de praktijk wil het bureau processen efficiënter maken

Sanne Demir en Jorine Idzinga: DCVF kiest eigen pad in creatie en technologie

11-11-2025 | 13:39:00
In gesprek met Peter Wybenga leggen zij uit hoe technologie, procesmanagement en creatieve input leiden tot efficiëntere en effectievere campagnes.

Coen Zuijdervliet: Jerome Kuijken heeft een punt

05-11-2025 | 10:24:00
Toen ik Jerome’s stuk las, dacht ik meteen: ja, precies dit. We zijn zó goed geworden in het relativeren van ons eigen vak
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.