Crocodile Agency ontwikkelt online campagne itsu Gyoza chicken teriyaki bao’buns

Crocodile Agency heeft de onlinecampagne ontwikkelt voor de lancering van itsu Gyoza chicken teriyaki bao’buns in de Nederlandse supermarkten.

Voor deze lancering heeft Itsu Gyoza een in-store marketingcampagne gerealiseerd, in onder andere Albert Hein en Jumbo, en heeft daarnaast Crocodile Agency gevraagd voor de online-campagne. In laatstgenoemde zijn influencers, zoals Pien laat haar Eten zien en Amije Roos te zien hoe zij de bao’buns als snack of als onderdeel van een hoofdmaaltijd gemakkelijk op tafel zetten.

Geïnspireerd door de Japanse keuken en de wens om een soort gezondere eetervaring te creëren, opende itsu in 1997 het eerste restaurant in Chelsea. Inmiddels zijn hier meer dan 85 restaurants van, waarbij de producten van itsu ook verkrijgbaar zijn in de supermarkten in Europa, waaronder  en het Verenigd Koninkrijk, Ierland, Spanje, Duitsland, België en Nederland.

Bryony Roberts, Senior European Business Manager itsu: "itsu heeft als doel zoveel mogelijk mensen te laten genieten van onze heerlijke Aziatisch geïnspireerde gerechten. Sinds we een aantal jaar geleden de Nederlandse markt betraden, is itsu alleen maar gegroeid.

Het begon allemaal met onze glutenvrije rice’noodles, inmiddels liggen we met meerdere producten in de grootste supermarkten. En we zijn nog maar net begonnen! Met deze nieuwe campagne blijven we ons richten op drukke, gezondheidsbewuste Nederlandse consumenten die niet alleen aandacht besteden aan wat ze eten, maar ook hoe het wordt bereid en gepresenteerd."

Tamara Couperus, founder Crocodile Agency: “itsu is een innovatief merk, dat het graag anders en beter wil doen. De nieuwe online-campagne die Crocodile Agency heeft ontwikkeld is gericht op millennials en is een vervolg op het succes van de eerdere lancering van de gyoza’s, waarbij de branded video van Pienlaathaaretenzien viraal ging met maar liefst 875.000 views.

De campagne laat hiermee zien dat co-creatie en organische content de sleutel zijn tot het genereren van groot bereik in het tijdperk van branded creator content.”

De bao’buns van itsu liggen vanaf nu in de diepvriesvakken van Albert Hein en Jumbo.

Credits

Klant: itsu  | Verantwoordelijk bij klant: Bryony Roberts  | Bureau(s): Crocodile Agency | Business Owner(s): Lonneke de Boer  | Creative Owner(s): Sterre Kunzler  | Project Management: Kim de Blaauw  |

www.crocodile.global

www.itsu.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

RA*W en Crocodile starten Short Form Challenge

25-03-2026 | 15:23:00
RA*W en Crocodile Agency lanceren samen de Short Form Challenge, een competitie voor startend creatief talent.

[Vacatures] Crocodile Agency zoekt een Media Lead

16-03-2026 | 08:22:00
Crocodile Agency is per direct op zoek naar Media Lead - Full-time · Amsterdam

Crocodile Agency tekent jubileumcampagne Verkade

03-03-2026 | 09:56:00
Verkade viert zijn 140-jarig bestaan met de campagne Elke verjaardag verdient Verkade.

[Vacatures] Crocodile Agency zoekt een Project Lead

02-03-2026 | 09:38:00
Crocodile Agency is per direct op zoek naar Project Lead - Full-time · Amsterdam

NOISE ontwikkelt wervingscampagne voor Bidfood

12-02-2026 | 08:30:00
Bidfood start een landelijke wervingscampagne om nieuwe vrachtwagenchauffeurs aan te trekken.
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

LePub en Heineken lanceren The Clinker op Coachella

30-03-2026 | 16:50:00
De slimme band koppelt muziekvoorkeuren van festivalbezoekers en moet helpen om nieuwe contacten te leggen.

Bakers & Bananas kiest Buutvrij als creatieve partner

30-03-2026 | 15:20:00
De samenwerking start met de introductie van Bananenbar Bread, een bananenbrood gemaakt van overgebleven bananen uit de Bananenbar in Amsterdam.

NOISE introduceert Bhave Social voor gedragsstrategie

30-03-2026 | 14:09:00
NOISE introduceert Bhave Social, een aanpak waarin gedragsstrategie wordt toegepast op social content. De propositie richt zich op het realiseren van gedragsverandering via social media.

[Vacatures] Closed on Monday zoekt een Graphic Designer

30-03-2026 | 11:28:00
Closed on Monday is per direct op zoek naar een Graphic Designer  - 24 - 32 uur 

[Vacancy] All Response Media has a position for Digital Account Director

30-03-2026 | 10:17:00
All Response Media is directly looking for Digital Account Director - Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.