
Counter organiseert taalfeestje voor Combiwel voor Kinderen
De ontwikkeling voor taal begint al op jonge leeftijd. Door een gebrek aan tijd van zowel ouders als leraren hebben kinderen steeds vaker een taalachterstand. Een taalachterstand in de kleuterklas haal je zelden meer in, meldt het Centraal Planbureau (2020). En dit heeft negatieve gevolgen voor de langere termijn.
Hoe breng je taal tot leven, maak je het belangrijk en stimuleer je lezen onder kinderen?
Met die vragen is communicatiebureau Counter voor de Amsterdamse non-profit kinderopvangorganisatie Combiwel voor Kinderen aan de slag gegaan. Het resultaat: tijdens de Nationale Voorleesdagen deelden Edson da Graça, Manu van Kersbergen, Simone Smak en Esther Lagendijk hun verhaal over taal en lezen met een zaal van 100 kinderen van de bovenbouw MK Oostzanerwerf in Amsterdam-Noord.
Edson da Graça: "Lezen verrijkt je leven, het maakt je creatiever en beter in het vinden van oplossingen. Als je leest kun je je eigen wereld maken en leer je om je fantasie te gebruiken.".
Een goed concept met mooie verdiende aandacht
Anoek Vrielink: "We wilden met een goed doordacht concept aandacht vragen voor lezen en taalontwikkeling bij kinderen. Dat is dankzij Counter gelukt."
Het belang van de onderliggende boodschap van het voorleesmoment werd benadrukt door de vele aandacht vanuit de media. Voorafgaand aan het evenement werd Edson da Graça geïnterviewd door NH Nieuws Radio en FunX Radio. Onderwijsmedia zoals de Nationale Onderwijsgids, Vakblad Didactief en Tijdschrift OnderWijsTijd deden verslag van het evenement. Simone Smak werd geïnterviewd door het lifestyle magazine J/M Ouders. En om het af te maken, heeft Telegraaf Amsterdam een deel van hun voorpagina en een pagina aan het evenement gewijd.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Linda van den Berg naar Counter Collective
Vmoto, Tate & Lyle en LSC kiezen voor Counter Collective
Parkeerdata EasyPark: Stijging zones en transacties in 2024
Fay-Lynn del Monte Lyon gestart als manager marketing, communicatie en pr bij Mourik
Ticketcounter verwelkomt TrekkSoft Group als medeaandeelhouder
Gepubliceerd door: Daan Dekkers