[Cannes Report] Donderdag 22 juni 2023: Ontbijtje met RA*W en Jonge Honden

Donderdag 22 juni 2023. Met een sterke koffie en een versgebakken croissant binnen handbereik deelden Daphne Baart en Willem Slegers van RA*W samen met Lukas Wijkamp en Dave Taihuttu van Jonge Honden hun ervaringen van hun eerste keer Cannes met Frank Pynenburg

Wat waren vooraf hun vooroordelen over het festival? Voldeed het festival aan hun verwachtingen? Op woensdag organiseerde VIA de Future Bosses Lunch. Welke interessante bureaudirecteur zijn ze tegengekomen en welk advies nemen ze mee naar huis? In de video vind je hun eerlijke antwoorden.

De Embassy of Dutch Creativity is de handelsmissie van de Nederlandse creatieve industrie tijdens het festival in Cannes. Het doel van het Embassy-platform is om Nederlandse creativiteit te promoten bij wereldwijde partners, talent, media en bij elkaar.

Volg de Embassy via Facebook, Instagram en Twitter

Tekst: Frank Pynenburg

www.embassyofdutchcreativity.com

Marketing Report Radio Cannes 2024 wordt gesponsord door:

Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

David Hoogendam: Nostalgie naar die goeie ouwe tijd (waar ik nooit in heb geleefd)

28-01-2026 | 08:00:00
Ik begon mijn carrière als mediaprofessional in het digitale tijdperk. De ‘sky was (of zo voelde het in ieder geval) the limit’.

Colorclub scherpt visie aan na 30 jaar events

27-01-2026 | 15:23:00
Event- en communicatiebureau Colorclub bestaat 30 jaar en greep dat moment aan om zijn toekomstvisie aan te scherpen.

Noise-campagne verschuift norm rond discriminatie in voetbal

27-01-2026 | 15:06:48
Voetballiefhebbers keuren discriminatie steeds vaker en stelliger af en komen bij incidenten ook eerder in actie.

Genomineerden Gouden Loeki goede doelen zijn bekend

27-01-2026 | 11:18:04
De genomineerden van het tweede half jaar van 2025 voor de Ster Gouden Loeki voor goede doelen zijn bekend. Een onafhankelijk publiekspanel van GfK de tv-commercials gezien en beoordeeld.

ZEKUR kiest FCB Amsterdam na pitch

27-01-2026 | 10:40:00
ZEKUR heeft na een pitch gekozen voor FCB Amsterdam als creatief bureau. Met de samenwerking wil ZEKUR zijn merkbelofte scherper en onderscheidender laden
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.