Artemis Academie komt in handen van Danielle Robben en Martijn Feringa
Artemis, het particuliere opleidingsinstituut voor Trend Forecasting, Styling en Art Direction, is in handen gekomen van Danielle Robben en Martijn Feringa. Beiden waren de afgelopen jaren betrokken bij de academie. Martijn Feringa als Managing Director en Danielle Robben als Business Consultant. Samen hebben zij de koers van Artemis ontwikkeld en het plan opgevat om dit tot uitvoer te brengen.
Martijn Feringa: "We willen de komende jaren toewerken naar een ecosysteem waarbij Artemis Academie in verbinding staat met de maatschappij en het bedrijfsleven. Door nieuwe, actieve samenwerkingen aan te gaan komen we tot co-creatie die het onderwijs beter laat aansluiten op maatschappelijke en zakelijke behoeften zonder onze positieve impact en idealen uit het oog te verliezen. Wij nodigen alle organisaties uit ons te benaderen om samen de creatieve concept developers van morgen op te leiden."
Danielle Robben: "In de afgelopen jaren heb ik me vooral beziggehouden met business concepten waarbij technologie een belangrijke rol speelde. Zo was ik betrokken bij Techleap, DPG Media en een groot lifestyle platform dat in mei live gaat. In een tijdperk waarin technologie een integraal onderdeel is geworden van alle aspecten van het leven is het van groot belang dat we technologie op een mensgerichte manier integreren binnen creatieve processen. Ons voordeel is dat we als particuliere opleiding veel sneller kunnen schakelen dan de huidige norm in het onderwijs. Met de juiste mensen uit de praktijk kunnen we studenten direct injecteren met de mogelijkheden die bijvoorbeeld Artificial Intelligence nu schept en de impact daarvan op het creatieve proces."
Artemis Academie biedt op dit moment de voltijd BA Creative Concept Development aan. Vanaf september wordt Artemis Professionals gelanceerd, een modulair programma met cursussen op het gebied van Trend Forecasting, Styling en Art Direction. Centraal hierin staat de samenwerking met experts uit het vakgebied. Het programma is bedoeld voor professionals die hun creatieve skills willen verbeteren.
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Martijn Zuurveen vertrekt bij Mediahuis Radio
Sebastiaan Elsholz Director Marketing Capabilities bij iO
Peter Lubbers volgt Van der Vorst op als Directeur Content bij RTL en Videoland
Railinfra start gezamenlijke arbeidsmarktcampagne
Dennis Schouten Managing Director bij DUTCH DESIGN AGENCY
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
United Playgrounds in handen van 19 ondernemers
Michael van Kerkwijk: Creatie is niet waar AI het verschil maakt
N=5 ontwikkelt Sleep Scan campagne voor Auping
RA*W en Crocodile starten Short Form Challenge
Patrick van Drongelen: Omarm AI. Totdat je het ook echt doet
Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers