Artemis Academie komt in handen van Danielle Robben en Martijn Feringa

Artemis, het particuliere opleidingsinstituut voor Trend Forecasting, Styling en Art Direction, is in handen gekomen van Danielle Robben en Martijn Feringa. Beiden waren de afgelopen jaren betrokken bij de academie. Martijn Feringa als Managing Director en Danielle Robben als Business Consultant. Samen hebben zij de koers van Artemis ontwikkeld en het plan opgevat om dit tot uitvoer te brengen.

Martijn Feringa: "We willen de komende jaren toewerken naar een ecosysteem waarbij Artemis Academie in verbinding staat met de maatschappij en het bedrijfsleven. Door nieuwe, actieve samenwerkingen aan te gaan komen we tot co-creatie die het onderwijs beter laat aansluiten op maatschappelijke en zakelijke behoeften zonder onze positieve impact en idealen uit het oog te verliezen. Wij nodigen alle organisaties uit ons te benaderen om samen de creatieve concept developers van morgen op te leiden."

Danielle Robben: "In de afgelopen jaren heb ik me vooral beziggehouden met business concepten waarbij technologie een belangrijke rol speelde. Zo was ik betrokken bij Techleap, DPG Media en een groot lifestyle platform dat in mei live gaat. In een tijdperk waarin technologie een integraal onderdeel is geworden van alle aspecten van het leven is het van groot belang dat we technologie op een mensgerichte manier integreren binnen creatieve processen. Ons voordeel is dat we als particuliere opleiding veel sneller kunnen schakelen dan de huidige norm in het onderwijs. Met de juiste mensen uit de praktijk kunnen we studenten direct injecteren met de mogelijkheden die bijvoorbeeld Artificial Intelligence nu schept en de impact daarvan op het creatieve proces."

Artemis Academie biedt op dit moment de voltijd BA Creative Concept Development aan. Vanaf september wordt Artemis Professionals gelanceerd, een modulair programma met cursussen op het gebied van Trend Forecasting, Styling en Art Direction. Centraal hierin staat de samenwerking met experts uit het vakgebied. Het programma is bedoeld voor professionals die hun creatieve skills willen verbeteren.

www.artemisacademie.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Pol Hoenderboom maakt overstap van DDB naar DEPT

24-11-2025 | 08:50:00
In zijn functie geeft Hoenderboom creatieve leiding aan klanten in Amsterdam, waaronder bol, Logitech, Wero, Philips, Grolsch en de Bijenkorf.

Sophie Diepstraten strateeg Hotel L’Amour

18-11-2025 | 16:48:00
Ze komt over van Selmore en werkte eerder bij N=5 aan klanten als Holland & Barrett, De Consumentenbond en Bauhaus.

Herbert Visser stopt als statutair directeur Mediahuis Radio

13-11-2025 | 16:52:00
Herbert Visser stopt per eind 2025 als statutair directeur bij Mediahuis Radio. Hij blijft het radiobedrijf ondersteunen in een adviserende rol.

RTL Group en Bertelsmann krijgen andere leiding

13-11-2025 | 11:49:00
De Fransman Clement Schwebig wordt per 1 mei 2026 CEO van RTL Group en Thomas Coesfeld wordt per 1 januari 2027 bestuursvoorzitter van Bertelsmann

De candidate journey als marketingstrategie: automatisering die werkt

12-11-2025 | 09:34:06
De candidate journey – van eerste contact tot plaatsing – is uitgegroeid tot een marketinginstrument van formaat
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Corendon: na afscheid Cor en Don, Fitzroy creatief bureau

25-11-2025 | 20:55:24
Corendon heeft na een pitch die in september 2025 was uitgeschreven, Fitzroy als creatief bureau verkozen

Fightclub geeft ticket weg voor BAM Congress 2025

25-11-2025 | 16:35:00
Fightclub organiseert een actie waarbij deelnemers kans maken op een ticket voor het BAM Congress 2025.

Smirnoff start wereldwijde Why Change a Good Thing-campagne

25-11-2025 | 14:28:26
De campagne richt zich op de culturele positie van het merk en de nadruk op constante smaak en kwaliteit.

Dirk van den Bosch: iO is agency, tech én consultancy

25-11-2025 | 12:04:00
In een gesprek met Bas Vlugt vertelt Dirk van den Bosch hoe iO werkt op het snijvlak van technologie, creatie, marketing en consultancy

Rick Franx: Social-first en bewijslast bij Abovo Maxlead

25-11-2025 | 11:31:00
In een gesprek met Marketing Report vertelt Rick Franx hoe de verschuiving van creatie naar bewijslast het werk fundamenteel verandert
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.