ADsterdam Creativity Festival maakt programma bekend

De volledige line-up van het ADsterdam Creativity Festival is bekendgemaakt. Het evenement vindt op 27 juni plaats bij LIEF in Sloterdijk Amsterdam en wordt georganiseerd door Publicis Groupe, in samenwerking met ADCN en Soundsright. De derde editie biedt een programma met talks, panels en muziek voor professionals uit de creatieve industrie.

Sprekers uit sport, technologie en mode

Op het programma staan onder anderen Dinesh Sonak van Creative Gym en Edson Sabajo, oprichter van kledingmerk Patta. Zij bespreken hoe muziek en sport kunnen bijdragen aan creatieve ontwikkeling. Tim Slot van AFC Ajax deelt zijn visie op merkstrategie en publieksbetrokkenheid.

Ook het gebruik van kunstmatige intelligentie binnen de creatieve sector krijgt aandacht. Medusa Medusa presenteert hun werk als AI-kunstenaars, terwijl Selim Ünlüsoy van LePub Milaan de impact van AI-technologieën bespreekt. Jérémie Amram van TikTok leidt een panel over community building op het platform, samen met jong creatief talent.

Digitalisering en inclusie

Borre Akkersdijk van BYBORRE gaat in op digitalisering binnen de textielsector. Omek organiseert een panel over inclusie in de creatieve industrie, met diverse sprekers die hun ervaringen delen.

In samenwerking met YoungDogs en Baskèts is er een sessie voor jong creatief talent, waarin wordt besproken hoe merken een springplank kunnen vormen voor creatieve carrières.

Muziek op het programma

Het muziekprogramma wordt mede mogelijk gemaakt door Soundsright. Producer en performer Jack Shore verzorgt een optreden. Zijn muziek is bekend van festivals als Paaspop en Hullabaloo.

Nusantara Beat, een band met wortels in de Indonesische muziekcultuur, brengt een mix van traditionele klanken en moderne invloeden. Ze traden eerder op bij onder andere Dekmantel en Lowlands.

Anouk Facee Schaeffer, initiatiefnemer van Publicis Groupe NL: "Na twee vette edities kijken we heel erg uit naar de derde editie. We hebben nu sprekers staan die al 2 jaar op de wishlist stonden en qua muzikaal programma belooft het naast inspirerend ook een hele gezellige dag te worden voor de industrie. We hopen met het brede programma een grote groep aan te kunnen spreken uit de media, creatieve of evenementenindustrie doordat we op fashion, sports, AI., diversity & inclusion, sustainability, new media het gesprek aangaan. Doordat de ticketprijzen ten opzichte van veel andere events bijzonder laag zijn, hopen we ook de nieuwe generaties te ontvangen op ons festival. Er is ook veel liefde gestoken in het randprogramma met een curated market, Yusu coffee, 3D printing en meer."

Meer informatie en tickets zijn beschikbaar via de website van het festival.

www.ADsterdamFestival.com

www.publicisgroupe.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Publicis Groupe neemt AI-platform AdgeAI over

16-03-2026 | 12:40:00
Publicis Groupe neemt AI-platform AdgeAI over. Het platform meet en optimaliseert de prestaties van creatie en video op basis van data.

Publicis Media lanceert Media Academy met Beeckestijn

11-03-2026 | 13:19:00
Publicis Media start samen met Beeckestijn Business School en Digiship de Media Academy.

Publicis Groupe huurt bedrijfspand in Amsterdam-Schinkel

25-02-2026 | 11:34:00
Publicis Groupe heeft het bedrijfspand Staal-Kade gehuurd in het bedrijvengebied Amsterdam-Schinkel. Dit hebben vastgoedpublicaties als Vastgoedmarkt bekend gemaakt

Sven Huberts wordt Global President van LePub

19-02-2026 | 09:11:18
Met de aanstelling wil het bureau de internationale groei versnellen en de wereldwijde organisatie verder structureren.

Publicis Groupe: omzetgroei bij stijgend operationele winst; netto winst stijgt niet

04-02-2026 | 09:43:00
Publicis Groupe heeft over 2025 een omzet van 14,5 miljard euro gedraaid. Dat is 5,6 procent meer dan in 2024. Het operationele resultaat steeg naar 2,39 miljard euro. (was 2,2 miljard euro). Het netto resultaat bleef stabiel


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Rory Sutherland: Stop met jezelf vergelijken met concurrenten

27-03-2026 | 13:40:00
Op het hoofdkantoor van Tony’s Chocolonely in Amsterdam sprak Bas Vlugt met Rory Sutherland na zijn keynote

Bob Koigi: Onrust Golfregio bedreigt advertentiebudget

27-03-2026 | 09:05:00
De wereldwijde advertentiemarkt zou naar verwachting met 10,4 procent groeien, maar die prognose hangt nu sterk af van stabiliteit

Cogonez begeleidt Grassa in stap naar scale-up

27-03-2026 | 08:47:32
Het bureau was verantwoordelijk voor de strategische positionering, de creatieve vertaling en het ontwerp en de bouw van de website

Darre van Dijk over ADCN, SAN en Cannes Lions

27-03-2026 | 07:46:00
Marketing Report is in Amsterdam.. We spreken met Darre van Dijk, Chief Creative Officer van TBWA\NEBOKO. Aanleiding zijn de nominaties voor de ADCN Awards en SAN Accenten én de blik vooruit op Cannes Lions

Longlists SAN ABC Accenten 2025

27-03-2026 | 07:00:00
De longlist voor de ABC Groot Accenten 2025 zijn vastgesteld. De ABC-jury - bestaande uit hoofdredacteuren van onder andere Adformatie, Fonk, MarketingTribune en Marketing Report, bestuursleden van de BvA, SAN-bestuursleden en externe deskundigen - heeft de onderstaande genomineerden geselecteerd
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.