Adnight 2024 Report!

O. My. God, ADNIGHT 2024! We mogen weer los!

Afgelopen jaren ging ik alleen op pad maar dit jaar gaat voor extra plezier onze redacteur Daan Dekkers mee. Qua leeftijd sluit hij ook beter aan bij het ADNIGHT geweld dus nog leuker.

Publicis | Boomerang

De eerste stop is bij Publicis Media en Boomerang in Amsterdam Noord. Daar spreken we Marc Verschoor, CEO van Publicis Media. Hij vertelt over hun niet aflatende honger naar talent.

We vallen bij Boomerang in een typische AGNIGHT activiteit: talent krijgt volop de gelegenheid zichzelf te pitchen. Komt maar op!

Ace

Door naar de Houthavens, waar we als eerste binnenlopen bij Ace. Wie Ace zegt, zegt Rogier IJzermans. Daar is ie al!

Serviceplan | Mediaplus

Next stop: Serviceplan en Mediaplus. Een fijn welkom: we worden uitgenodigd voor de Indische rijsttafel. We spreken Menno Westinga, managing director van Mediaplus.

De avond valt en bij Serviceplan & Mediaplus wordt de dansvloer al opgewarmd.

Monks

Door naar Monks! Daar geraken we in een talk over - hoe kan het ook anders? - dat waar iedereen vanavond de mond vol van heeft: Artificial Intelligence (de buik nog niet maar dat kan nooit lang duren. Had je al door dat AI het vak van webdeveloper al bijna van de aardbodem heeft geveegd? Code schrijven? Duhhh...).

Ach, nu we er toch zijn doen we ook meteen Main Monk Victor Knaap, die zowaar een Oscar winnaar on stage heeft. Super interesting, I tell you!

TBWA\NEBOKO | Alfred | DEPT

Tegen de tijd dat we in het Schinkel kwartier aankomen, is het gedaan met de talks en wordt er louter nog gefeest. En vrij serieus ook.

We dompelen ons nog even in de feestjes van TBWA\NEBOKO (Hi Rik en Mohammad!), Alfred (Hoi Yvette en Paul!) en DEPT voor dat wij supercharged huiswaarts keren.

Lang leve ADNIGHT!

 

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

ADNIGHT start met Marketing Talks voor marketeers

22-09-2025 | 15:47:49
Deze mini-conferentie brengt een reeks presentaties over branding, creativiteit en de samenwerking tussen merken en bureaus.

SERVICEPLAN x ADNIGHT | The Deadline

19-09-2025 | 09:04:00
Tijdens deze editie van Adnight duikt Serviceplan Amsterdam dieper in het omgaan met deadlines en stress op de werkvloer.

ALFRED x ADNIGHT | Vrienden van Alfred Live

17-09-2025 | 11:08:44
Join us for drinks, dancing, and good vibes, while also diving deeper into the big questions of creativity today

WPP x ADNIGHT | WPP City

11-09-2025 | 08:43:00
Tijdens de 2025-editie van ADNIGHT Amsterdam opent WPP de deuren van WPP City. Waar je bij verschillende agencies kunt rondneuzen.

TBWA\NEBOKO x ADNIGHT | Welcome to the OG of Dutch advertising

10-09-2025 | 11:13:00
Stap binnen voor een avond vol rauwe ambitie en originele ideeën
 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

GAMMA en VML Amsterdam lanceren duurzaamheidscampagne

25-09-2025 | 15:45:19
GAMMA werkt samen met VML Amsterdam aan een campagne die laat zien hoe eenvoudige aanpassingen in huis kunnen bijdragen aan het besparen van water, energie en geld.

Havas Lemz lanceert campagne tegen femicide

25-09-2025 | 14:53:15
Elke acht dagen wordt in Nederland een vrouw om het leven gebracht, vaak door haar partner of ex-partner.

INDIE Amsterdam ontwikkelt Vader Aarde-campagne Milieudefensie

25-09-2025 | 14:34:00
Milieudefensie wil dat klimaat en de rol van grote vervuilers nadrukkelijker op de politieke agenda komen.

BUUT ontwikkeld met DEPT: strategie, design, experience

25-09-2025 | 10:49:08
ABN AMRO lanceerde begin september BUUT, een bank voor tieners en hun ouders die is ontwikkeld door Tikkie in samenwerking met DEPT.

Joe Public lanceert introductiecampagne voor BUUT

24-09-2025 | 11:24:36
Centraal staat het werken met potjes, waarmee gebruikers eenvoudig budgetten kunnen maken en inzicht krijgen in inkomsten en uitgaven.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.