AD, Regiotitels & De Ondernemer lanceren Nationale Ondernemersprijs

De redacties van De Ondernemer en ADR (het samenwerkingsverband van AD en 14 regionale titels) reiken binnenkort de Nationale Ondernemersprijs uit.

De eerste editie wordt donderdag 7 september uitgereikt in de Jaarbeurs in Utrecht. Vanaf begin augustus kunnen lezers op alle platforms van ADR en De Ondernemer stemmen op 10 genomineerden. Deze tien bedrijven worden dan ook bekendgemaakt. Zij zijn verspreid over heel Nederland, net als onze landelijke en regionale media.

Publieksprijs

Het is een publieksprijs waarbij een vakjury eerder de genomineerden heeft geselecteerd uit een lijst van 110 bedrijfsnamen. Deze waren voorgedragen door alle betrokken redacties in heel Nederland. De jury bestaat uit Annemarie van Gaal (ondernemer en columnist), Jacco Vonhof (voorzitter MKB-Nederland) en Michiel Muller (ondernemer, ceo Picnic).

ADR en De Ondernemer, beide onderdeel van DPG Media, willen er een jaarlijkse ondernemersprijs van maken. Paul van den Bosch, hoofdredacteur AD Regio: "Wij merken dat we goed worden gelezen door ondernemers. En onze lezers lezen op hun beurt weer graag over ondernemers. Over mensen die initiatief en risico's nemen. We sluiten echt niet de ogen voor de misstanden die ook in het bedrijfsleven voorkomen. In Nederland vormen kleine en middelbare bedrijven 99 procent van alle ondernemingen, maar het imago van BV Nederland wordt vaak bepaald door wat Shell, Ahold en de KLM doen. Als het daar regent, begint het in het mkb te druppelen. We willen laten zien dat het bedrijfsleven een belangrijke ruggengraat van ons land vormt. Het zorgt voor werkgelegenheid, inkomsten, sociale cohesie en vernieuwing."

Aandacht voor het bedrijf

Robert van den Ham, hoofdredacteur De Ondernemer en mede-initiatiefnemer: "Wij zijn dagelijks bezig met de motor van de economie, het MKB. Ons platform is er voor en door deze ondernemers, we weten als geen ander wat er in hun branches speelt en leeft. Deze ondernemersprijs die we samen met de ADR-titels hebben opgezet, gaat verder dan erkenning en een award. Daar hoort ook juist aandacht bij voor het bedrijf, de markt, de branche. Wij bieden een groot podium voor de verhalen die niet vaak genoeg verteld kunnen worden."

www.dpgmedia.nl

Lees ook:

Radiostations wijzigen programmering

02-01-2026 | 19:24:00
Radiostations als Slam!, 100% NL en NPO Radio 1 hebben hun programmering met de start van 2026 gewijzigd. Een overzicht

[Vacatures] DPG Media zoekt een Partnerships Manager eCommerce

02-01-2026 | 09:15:00
DPG Media is per direct op zoek naar Partnerships Manager eCommerce - Amsterdam

Ad Alliance: Premium video en SAVOD blijven groeien

23-12-2025 | 19:12:00
Ad Alliance stelt dat er in 2025 een sterke groei was in online videobereik

Kim Koppenol verlaat RTL Nederland/DPG Media

22-12-2025 | 16:35:00
Kim Koppenol verlaat per 1 januari 2026 RTL Nederland (en DPG Media). Zij is daar sinds 1995 werkzaam, sinds 2018 als Director of Communications

[Vacatures] DPG Media zoekt een Accountmanager Vtwonen

22-12-2025 | 08:16:00
DPG Media is per direct op zoek naar Accountmanager Vtwonen - Amsterdam


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Cees Faes: Waarom Basic-Fit geen Buckler is

05-01-2026 | 09:12:21
Dat is het Buckler-effect: geen boycott, geen actiegroep, geen Twitterstorm. Gewoon schaamte. Licht, herkenbaar, dodelijk.

VENGEAN benoemt Jolyne Eringaard tot Account Director

05-01-2026 | 00:15:00
Creatief bureau VENGEAN heeft Jolyne Eringaard per 5 januari 2026 benoemd tot Account Director voor nexeye, Hans Anders en eyes + more voor de Europese markten

Alfred met Praxis-campagne: Een goed begin is Eigen Merk

05-01-2026 | 00:15:00
Alfred heeft voor Praxis de campagne begin bij Eigen Merk ontwikkeld. Met deze campagne wil Praxis het eigen merk centraal stellen.

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een PR & Events Manager

02-01-2026 | 08:28:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar PR & Events Manager - Full-time · Amsterdam 

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Social Producer/Projectmanager

02-01-2026 | 08:09:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Social Producer/Projectmanager (hybride)
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.