[Marketing Report - 16 februari] Marjolijn Meynen, Pieter Kop, Ries Bokken en Birgit Zuurveld

Marketing Report

16 februari 2021

New Business Radio

Luister dinsdag 16 februari om 18:00 uur - een half uur eerder dus, vanwege de avondklok - naar de uitzending van Marketing Report op New Business Radio. Uw prettige gespreksleider is presentator Peter Wybenga, bijgestaan door zijn watervlugge sidekick Bas Vlugt. Vaste studiogast om het nieuws te duiden is de man die alles weet: René Zeedijk, Directeur Business Development bij mediabureau ZIGT.

Onze gasten zijn;

 

Peter Wybenga: "Met Marjolijn Meynen, CMO van de Bijenkorf en fervent Kunst & cultuurliefhebber, praten we over hoe je -  ook als merk - terugkeert naar de essentie. Mensen samenbrengen in positieve settings om mooie momenten te creëren. Over onder meer díe enorme uitdaging spreken we met Ries Bokken, Senior. Brand Manager Zamora Company bij Maxxium. Pieter Kop - Head of Marketing Communications bij DAS – vertelt over Meesters in juridische hulp en hoe men bij DAS de vraag achter de vraag beantwoordt. Birgit Zuurveld heeft een grote verandering in de business gezien, want social strategie is enorm belangrijk geworden. Als managing director van Dorst & Lesser gaat ze daar vol passie alles over vertellen."

Leuk als je luistert!

www.newbusinessradio.nl


Marketing Report op New Business Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Mediabureau ZIGT en wordt gesponsord door Logitech for Business

 

www.logitech.com


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

ARTIS werkt met UNLIKE aan TikTok-strategie

15-10-2025 | 12:35:54
Met deze samenwerking wil het dierenpark zich duurzaam positioneren op het platform, met content die aansluit bij de leefwereld van jongeren.

Havas Lemz ontwikkelt Doe je Updates-campagne voor EZ

15-10-2025 | 10:02:00
Cybercrime treft inmiddels bijna iedereen. Driekwart van de Nederlanders kreeg het afgelopen jaar te maken met online criminaliteit.

Initiative en Yune winnen geïntegreerde pitch van Makro

14-10-2025 | 17:39:00
Beide bureaus, onderdeel van IPG Mediabrands, worden verantwoordelijk voor het ontwikkelen en uitvoeren van een gezamenlijke media- en creatiestrategie.

The Family ontwikkelt ledenwervingscampagne Follow The Money

14-10-2025 | 17:25:00
De campagne vormt het begin van een grotere serie gericht op ledenwerving en benadrukt dat het platform streeft naar 100.000 leden, het aantal dat nodig is om een krachtig tegenwicht te vormen tegen invloedrijke machtsposities in Nederland.

Dawn maakt merkcampagne voor Exact

14-10-2025 | 10:10:00
In de uitrol positioneert Exact zijn bedrijfssoftware als rustpunt in de hectiek van alledaags werk.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.