Colourcake verzorgt rebranding Amsterdamse fashion tech start-up Lalaland

Creatief bureau geeft de rebranding van Lalaland de komende tijd vorm. Lalaland bestaat drie jaar en zet AI in om hyperrealistische modellen te creëren in elke maat, vorm en huidskleur voor modemerken en retailers.

Met deze body inclusive avatars wil het bedrijf een meer inclusieve, persoonlijke en duurzame winkelbeleving creëren. Het bedrijf haalde afgelopen zomer via een investering van Orange Wings en Unknown Group, een bedrag van 2,1 miljoen op.

Michael Musandu, founder en CEO van Lalaland: “Colourcakes expertise op gebied van branding en content en het feit dat zij specifiek voor de fashion-industrie werken geeft ons het vertrouwen dat we met de juiste partij in zee zijn gegaan. We kunnen dan ook niet wachten om onze identiteit tot leven te zien komen.”

Floor Slooten,accountmanager bij Colourcake: “We zien deze partnership als een enorme kans. Niet alleen voor Lalaland, maar ook voor ons als creatief bureau om de randen op te zoeken van wat er mogelijk is op het gebied van brand identity en de digitale wereld.”

www.colourcake.com

www.lalaland.ai


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

WARC Creative 100: LePub en Serviceplan bovenaan

10-03-2026 | 15:12:26
WARC heeft de 2026-editie van de Creative 100 gepubliceerd, de wereldwijde ranglijst van meest bekroonde campagnes en bedrijven op het gebied van creativiteit.

Harry Demey: Bureaus gaan betere jaren tegemoet

10-03-2026 | 14:56:00
LDV United CEO ziet ruimte voor herwaardering van merken

JUMP! Retail introduceert Huub voor Hubo

10-03-2026 | 13:06:00
JUMP! Retail ontwikkelde voor Hubo een TV- en radiocampagne waarin Huub van Hubo centraal staat. Huub is de personificatie van de kernwaarde helpen

AWOL partner van Nike voor tweede editie School to Swoosh

10-03-2026 | 12:32:00
Het programma richt zich op het toegankelijker maken van de creatieve industrie voor een nieuwe generatie makers.

Marco van Lisdonk: Het enige wat op 8 maart eindigt, is de aandacht van marketeers

10-03-2026 | 12:12:00
We doen al decennialang aannames over hoe je vrouwen bereikt met adverteren. De data laten zien dat die aannames nog steeds niet kloppen.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.